Loading

Test Drive: Ferrari - odloženo až na červen

1.png
28.3. 2012 - Jelikož jsme někdy kolem prosince a Vánoc dostali zprávu, že TD: Ferrari vyjde v březnu, tak se bylo na co těšit. Ovšem fanoušci museli čelit odložení hry na následující měsíc - 27.4. Dnes přichází ale další informace o ...
1.png
dalším odložení. Tentokrát to nebude o měsíc, ale rovnou dva. Výrobce hry ji odložil na poslední týden v červnu. Otázka zní proč další odložení? Testeři hry a novináři si stěžovali na špatné textura. Ačkoliv se z videa, které jsme Vám přinesli minulý týden nemusely zdát tak špatné. Kvalita videa nebyla tak dobrá a testři kontrolují doslova každý kout hry.

Pro některé je to možná zklamání, ale uznejme, je lepší dostat hru v pořádné kvalitě, než si hru pořídit a hned nuceně stahovat patche na opravu atd. Jen ať si vývojáři vyhrají. Teď už jen doufat, aby nebylo další odložení.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2817"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
28.03.12 23:14
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one