Loading

Střílečka Warface se řítí do Evropy a USA

warface.png
Warface vyvíjí společnost Crytek, pochopitelně běží na CryEngine 3 a našla si už více jak 2 miliony hráčů, jen podotknu, 2 milionu hráčů pouze v Rusku, teď jde na řadu EU a USA.


Hra je zdarma, což už asi víte, samozřejmě zde budou balíčky pro dokoupení výhod jako jsou zbraně, nějaké vzhledy a další. Ačkoli jednou hra podle gameplye vypadala hrozně, po druhé zase skvěle, co je na tom pravdy se dozvíme už brzy, slibuje Crytek.

Za chvíli se hra spustí i pro Evropu a USA + nějaké malé země okolo. Když už jsme se ale bavili o tom, zda hra vypadá dobře nebo ne, možná nám napoví počet registrovaných hráčů, těch je přes 2 miliony a to pouze v Rusku, nechme se překvapit a počkejme na další informace.
reklama.png
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8738"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
dobře děkuji spolíhám na vás
Zatím nebylo napsáno ani vydáno žádné datum, budeme včas informovat.
hmm ta hra vypadá zajimavě rozhodně si ji zahraju ale mám otázku nemužu najít datum spuštění v USA a EU nevíte nahodou nějakou stránku kde je to datum zveřejněné?
29.07.12 10:43
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one