Loading

První screeny z Dead Island: Riptide + info

riptide.png
Nový Dead Island jak už dnes víme nebude přímé pokračování minulého dílu z roku 2011, kde Polský Techland udělal celkem úspěšnou zombie hru. Teď máme screeny z DI: Riptide.


Nový díl, tedy Riptide nebude přímo navazovat na minulý díl, ale přece jen nějaká souvislost zde bude. Pokud si dobře vzpomínáte a hráli jste Dead Island až do konce, tak jistě víte, jak jste se zachránili. Zabili jste posledního bosse, který u letadla zmutoval a vy jste mohli konečně pryč ze zamořeného města.

Jak to vlastně bude navazovat? Když jsme odlétali z ostrova, zastihla nás bouře, která byla relativně dost velká. Nakonec přistanem na místě, kam se bohužel VIRus dostal také. 

Takže celá akce začíná znova. Na co se ale můžeme těšit? Přibydou možnosti výroby zbraní, nový zombíci, více animací a pohybů celé hry, ale na co by jsme se mohli vážně těšit?

Výrobce slibuje záplavy, které jednou za čas přijdou, bohužel, ale samozřejmě s vlnou připlavou i zombicí, kteří umí udělat paseku. My budeme nuceni najít loďku a proplavit se do bezpečí.

Jako druhou prozatím zjištěnou novinkou bude základna, kterou si budeme muset opravovat jak sami budeme chtít. Jako poslední novinka a aktualizace Techlandu je, že přibyde pátá postava, která dokonale doplní tým.
.
1.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
2.jpg
02.09.12 15:36
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one