Loading

Potvrzeno: Tony Hawk: Pro Skater HD i na PC

tony.png
Je to přibližně půl roku, co nám výrobce oznámil nový titul Tony Hawka. S nadšením jsme mohli napsat článek, že vyjde i na PC. No výrobce po pár hodinách zamítl, že vyjde na PC.


Včera se ale po dlouhé době objevily první informace, kde výrobce přímo do kamery řekl, že Tony Hawk normálně na PC vyjde. Jak tomu poslední dobou je, první vyjdou konzolové verze, které jsou pro hraní těchto her samozřejmě lepší. PC verze vyjde o pár týdnů později.

Hra bude obsahovat nový engine, takže nic na co by jsme byli zvyklí, i když je možné, že Vám to ani nepřijde. Pro Skater HD bude vlastnit několik starých map, které jsme mohli odzkoušet už v prvních 3 vydání.

Výrobce dále slibuje opět skvělý soundlist jako měly minulé díly. Dočkáme se opět rocku, punku, ska nebo hardcoru, že se Vám tato hudba nelíbí? Uvidíte, že u ježdění na skatu Vám to ani nepřijde divné. Tony vychází v září 2012 na konzole a PC.
.


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2100"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Konečně, sem si říkal že na pc něco o skejtování či bmx dloooooooooouho nevyšlo... Nepočítám sračky jako SHAUN WHITE SKATEBOARDING... to mě zklamalo
Konečně, sem si říkal že na pc něco o skejtování či bmx dloooooooooouho nevyšlo... Nepočítám sračky jako SHAUN WHITE SKATEBOARDING... to mě zklamalo
Co myslíte zvládl by to pravej tony
12.07.12 18:52
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one