Loading

Potvrzeno - 5. díl Assassina vyjde !

assassins.png
10.11. 2011  Hra Assassins je pro každý díl jedna z nejvíce očekávaných her a za poslední roky, co vyšli už 3 díly se z hry stala jedna z nejlepší her vůbec. To samozřejmě může těšit hlavně Ubisoft. Včera bylo potvrzeno, že vyjde i další díl.

Assassin si za poslední roky nasbíral tisíce fanoušků. Po každém vydání nového dílu už se spamovali fora o různých spekulacích, že vyjde nový assassin a nevyjde. No ted čekáme na 4 díl Revelations. Ten vyjde už za pár dní a máme tu jednu z nejlepší zpráv hlavně pro fanoušky a sběratele série.

V roce 2012 vyjde další díl, tedy v pořadí už 5! Guillemot je jeden z lidí společnosti Ubisoft. To on potvrdil Assassina v dalším díle. Bohužel zatím nepodal žádné bližší informace. Ty se samozřejmě brzo ukážou bud už v traileru nebo informacích na Ubisoft.com.
assassins creed.png
Zdroj: CVG
10.11.11 11:03
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one