Loading

MW3: 4 nové mapy do multiplayer + Spec Ops

1.png
13.3. 2012 - Activision jako výrobce hry Call of Duty Modern Warfare 3 oznámil, že můžeme očekávat nové mapy pro náš multiplayer. Přibyde také co-op s pojmenováním Spec Ops. Activision slibuje, že se nám to bude líbit.

3.png
Výrobce přináší další DLC balíček. Ovšem tento bude asi nejlepší. Bude obsahovat 4 multiplayer mapy (Piazza, Overwatch, BlackBox a Liberation). Pack také bude obsahovat Spec Ops možnost, hrát jako CO-OP si myslím může být dobré a prý nebudeme zklamáni, říká výrobce. 

Spec Ops je oblíbená část Call of Duty, další dvě mise nás zavedou do Indie, kde budete jako sebevražedný atentátník. Dostanete sněžný skůtr a výbušniny.

Balíčky s obsahem měli možnost dostat pouze předplatitelé, což většina není a proto ted bude možnost dokoupení. Další DLC vychází již 20.3. 2012 pro Xbox 360. Později, počítám v dubnu vyjde i pro PS3 a PC.
facebook.png
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7525"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
nauč se psát na klávesnici.y je dole a z nahoře.
a to ze budou dlc balickz pro bf3 to uz nereknete XD
a to ze budou dlc balickz pro bf3 to uz nereknete XD
19.03.12 13:14
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one