Loading

Metal Gear Solid: Ground Zeroes - Video + info

metal gear solid.png
Před pár dny jsme Vás informovali o 25. výročí serie Metal Gear Solid. Dále jsme Vám psali, že v roce 2013 vyjde další díl - Ground Zeroes. Teď pro Vás máme ukázku a informace.


Informovali jsme Vás také o tom, co nás v dalším díle čeká. Samozřejmě nezapomeňme na skvělou stealth akci, která zde zkrátka musí být. Co nás ale potěšilo nejvíce - otevřený svět v takové hře může být prostě vážně skvělý.

Kojima, jakož výrobce také zveřejnil první gameplay ukázku o délce 13 minut, která už nějakou tu kvalitu ukazuje. My budeme hrát za postavu - muže, kterého můžete vidět výše, zašedivělý děda jde do akce zachránit své dva přátele.

Když už budeme v otevřeném světě, na základu nebo jiné lokace se budeme moct proplížit jak jen budeme chtít, hlavně nepozorovaně. Využít budeme moct také dopravní prostředky, jako jsou auta nebo vrtulníky. Ovšem vrtulníky nejspíše nebudeme moct řídit sami, ale jen si zavolit cestu, kde nás vysadí. Auto už budeme moct řídit sami, to můžete vidět i v ukázce. 

Bohužel ukázka nám toho s autem moc neukáže, neboť byl hráč nucen vystoupit kvuli obrněnému autu, které se blížilo.

Jak již dobře víme, poslední díly byly pouze pro konzole, ovšem demo, které můžeme vidět níže bylo prezentováno, tedy hráno na PC, takže očekávat můžeme konečně i PC platformu !
.


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1143"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Už dvakrát výrobce potvrdil, že demo je hrané na PC, to samé prezentace mezi výrobci a dalšími týmy.
Hlavní Administrator
je to hryny na konzoli dyd vidis ten pohyb kamery
02.09.12 20:11
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one