Loading

GR: Future Soldier opět odložen - víme proč

ghost recon realese date.png
Jak jsme Vás již informovali před několika týdny o tom, že Ghost Recon: Future Soldier neměl ani na PC být, tak to vypadá že se vážně nedočkáme. Future Soldier opět odložen, Ubisoft k tomu dodal i důvod, ale přesný datum opět neřekli.
Jeden z hlavních členů prohlásil oficiální oznámení a informoval svět o dalším díle Ghost Recon. Do rozhovoru prozradil, že hra je takměř připravena pro konzole jako Xbox360, PlayStation 3, Wii, DS a PSP. Jediný PC opět zaostává, proč?

Je prý složité udělat kvalitní hru aby běžela jak má na PC. Ubisoft hru připravuje na DirectX 11 a dodává, že stím je potřeba si vyhrát. Nakonec dodal, že ji budou chtít vydat v plné kvalitě bez jakýchkoliv chyb. No řekněte sami, neni lepší si počkat, než hru každý týden updatovat kvůli chybám?
Zobrazit více novinek o  -  Ghost Recon: Future Soldier
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9356"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
vím
To bude i na PSP?DOufám že na klasickou verzi abych si ji mohl koupit.Nevíte jak to flashnout abych si tam ty hry mohl stáhnout?
smiley
To bude i na PSP?DOufám že na klasickou verzi abych si ji mohl koupit.Nevíte jak to flashnout abych si tam ty hry mohl stáhnout?
23.06.12 20:05
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one