Loading

Dočkáme se druhého traileru GTA V

gta v.png
E3 právě probíhá a my se dozvídáme další informace o Grand Theft Auto V. Další týdny by měli přinést druhý trailer, který oznámí datum vydání této TOP očekávané pecky.


Životopisy vývojářů/výrobců her většinou zveřejní zprávy, které se zrovna zveřejnit neměly a tak unikají první informace. Již od listopadu roku 2011 Vás informujeme, že GTA 5 vyjde právě v říjnu 2012. Teď ale uniká informace, která to dokonale potvrzuje.

Jaylon Orme, vývojář, který měl na starosti auta v San Andreas a Vice City pracuje i na právě zmiňovaném GTA V. Ve svém životopise měl napsaný datum GTA V: 23.října 2012. Zpráva nás samozřejmě těší!

Teď už ale hlavní zpráva tohoto článku. Ano, Take-Two na E3 řekli, že během 3 týdnů vyjde další trailer, který upřesní datum vydání. My Vám ho samozřejmě ihned dáme na server.
Zobrazit více novinek o   -  GTA V
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7432"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Doufam ze tady bude moznost jit do fitnes a do tattoo salonu a kadernictvi jako v San Andreas... moznost letet se stihackou a tak podobne!
v to všetci dufame smiley
GTA V prý bude nejlépe optmalizovaná hra od Rockstaru.
Hlavní Administrator
GTA V prý bude nejlépe optmalizovaná hra od Rockstaru.
Hlavní Administrator
já se také těším !!!!!!
a doufám že hra bude dobře optimalizovaná ,a né jako to bylo u GTA IV
Tešííím Se!!!!!
17.06.12 23:45
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one