Loading
NOVINKA! Právě teď jsme spustili vlastní TS3 server, chcete vlastní místnost? Kontaktujte nás.

ArmA II opět ožívá, přicházejí Zombie

arma II zombie.png
Již je to nějaký ten pátek, co Arma vyšla a Češký výrobce se zapsal do TOP titulů vůbec. Teď se ale Arma II opět začala prodávat a to díky zombie módu, který nadchnul celý svět. Něco k tomu řekl i hlavní vývojář Marek Španěl.
Mód ale není jen tak nějaký. Srovnávat ho s hrami jako Left 4 Dead nebo jinými nemá až tak smysl. Každý z nás ví, co to Zombie je, ale zde se Vám bezhlavé střílení nevyplatí. Jedna z důležitých věcí bude "přežít", to je samozřejmě každému dost jasné, zde ale budete muset hledat jídlo, pití a různé vybavení.

Ohadovaný čas přežití u průměrného hráče je pouze 29 minut, což jasně svědčí o hard módu. Aby jsme nezapoměli, tak Zombie nebude jediný protivník, pozor si budete muset dát i na ostatní lovce, kteří hrají multiplayer s Vámi.

Celý mód se menuje DayZ. Stahovat jej můžete na Steamu, kde je Arma II opět nejvíce stahovanou hrou a Český výrobce získává větší zisky z hry, než když se prodavala zcela nová. Pokud si mod chcete vyzkoušet, najděte si na Steamu Arma II: Combined Operations

Pokud si myslíte, že Zombie mod nestojí za nic, pusťte si video níže a jděte na 1:57, kde akce začíná, no hrát to večer, se sluchatkami, tak by mě některé věci určitě vylekali.

Líbí se Vám tento mód a chcete si ho odzkoušet? Není nic jednoduššího, než jít na officiální stránku a stahnout si jej.


Zobrazit více novinek o  -  Arma II
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4205"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
mozna odpovd najdes na oficialnim webu :)
Hlavní Administrator
Nevíte kolik se celkově prodalo kusů Army II?:) Moc by me to zajímalo.
27.05.12 13:04
Administrator
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one