Loading
Pátek - 17.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
LEGO Worlds.png
Pokud jste se těšili na sandboxové, gigantické LEGO: Worlds, tak pro Vás máme špatné zprávy, TT Games se rozhodli hru odložit, informuje blog oficiálního PlayStationu. Proč zatím nevíme, každopádně vyjádření přijde brzy. Nebude snad důvodem konzole Switch, která vychází v Březnu?
Sobota - 18.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Valve.png
Valve přichází o dalšího, velmi důležitého člověka ve své společnosti, je jím scénárista a producent Erik Wolpaw, který pracoval například na sérii Half-Life, Portal či Portal 2. Za přibližně rok je to další scénárista. Copak se jim ve Valve asi nezdá? To možná prozradí čas.
Pátek - 17.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Batman Arkham Knight.png
Občas se zahraniční obchody opravdu ukážou a nabídnou hodně zajímavé ceny na né zrovna staré tituly. Tentokrát se ozval obchod Bundlestars, který nabízí poslední díl série Batman: Arkham s podtitulem Knight za pouhých 130 Kč, což je skoro zadarmo. Máte na to hodinu.
Čtvrtek - 16.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Apocalypse Now.png
Film Apocalypse Now si své fanoušky našel už před mnoha lety. Má milióny fanoušků a režisér filmu se netajil nikdy tím, že by rád viděl také herní adaptaci, kterou v lednu oznámil a pokusil se, bohužel marně vybrat peníze na vývoj prostřednictvím KickStarteru. Přesto tu máme první záběry.
Čtvrtek - 16.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Claw Hunter.png
Po delší době se objevily konečně také informace ohledně české hry Claw Hunter, která mění svůj žánr z multiplayerové survival hry na singleplayerové RPG. Zároveň se k nám dostal oficiální datum spuštění kampaně, kde se tvůrci pokusí nasbírat nějaké ty finance na vývoj.
Čtvrtek - 16.2. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Origin Access.png
Při čtvrtku pro Vás máme skvělé zpráva, EA se rozhodlo nabídnout službu Origin Access (PC) svým uživatelům zcela zdarma a to na celý týden. Co to vlastně znamená? Zdarma si můžete hrát klidně 20 originálních her, které v této službě najdeme. Jaké to například jsou máte v článku.
Sobota - 11.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Greenlight.png
Sekce Greenlight na Steamu už slouží nějaký ten rok a ve Valve si řekli, upravíme to a doděláme. Greenlight brzy skončí a nahradí jej téměř to samé, jen přepracované a s novým názvem - Steam Direct. Novinka potěší spíše vývojáře menších titulů, které by bez tohodle nikdy nevyšly.
Sobota - 11.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Valve.png
Není to ani měsíc, co samotný a mocný Gabe Newell odpovídal na otázky hráčů prostřednictvím Redditu (AMA), kde zkusil zodpovědět všechny otázky. Mezi všemi jeho odpovědi se našlo pár těch hodně zajímavých, například, že Valve pracuje na několika hrách, jsou to právě tyhle pro VR?
Čtvrtek - 10.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Take On Mars.png
Překvapivé, ale potěšující. Bohemia Interactive po více než třech letech vydalo finální produkt Take On Mars, který byl až do včerejšího dne v early access (předběžný přístup). Pokud jste za ty léta pořádně nepostřehli, o jakou hru vlastně jde, tak čtěte dále.
Čtvrtek - 10.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Playground Games.png
S hodně zajímavou zprávou nyní přišlo herní studio Playground Games (tvůrci parádní série Forza Horizon), kteří oznámili, že pracují na nové značce, to znamená, že nepůjde o pokračování Forzy, dokonce přiznali, že nepůjde ani o závodní titul, což je překvapením, právě to jim jde nejlépe.
For Honor PC DVD.png
Sniper Elite 4 PC DVD.png
99394118.jpg
WWE 2K17.png
HUSK PC DVD.png
Resident Evil 7 PC DVD.png
Civilization VI ke stažení
Civilization VI ke stažení
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one