Loading
Sobota - 22.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Ghost Recon Wildlands.png
Co opavdu chybí v Ghost Recon: Wildlans je pořádný multiplayer, hra disponuje velkým otevřeným světem a spousty zbraněmi. Popravdě, myslíme si, že multiplayer byl v plánu, ale tvůrci nestíhali, to je teď vedlejší, důležité je, že PvP mód se blíží a otevře se už v toto léto.
Sobota - 22.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Xbox One.png
Microsoft prozradil, jak se dařilo Xbox divizi za 4. čtvrtletí fiskálního roku 2017. Zatím co jedna zpráva Microsoft potěší, druhá spíše nažene hrůzu. Xbox se neprodává jak se plánovalo, zatím co ale vydělávají na prodeji her a Xbox Live službě a to hned o 11% lépe, než dříve.
Čtvrtek - 20.7. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Ghost Recon Wildlands.jpg
Velkého úspěchu battle-royal hry Playerunknown's Battlegrounds si všimli také giganti video her, jako třeba Ubisoft, který musí konkurovat zkrátka každé úspěšné hře. Teď po populárním PUBG se módu BR dočká také Ghost Recon: Wildlands. Jak si to přesně Ubisoft představuje?
Čtvrtek - 20.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
DOOM.jpg
Poslední DOOM už seženete za pakatel, jeho cena klesla například na Steamu téměř o polovinu, to je asi první dobrá zpráva, tou druhou je nová aktualizace 6.66, která nejen přináší opravy drobných chyb, ale rozdává všechny DLC balíčky zcela zdarma. Tak šup, stahujte.
Středa - 19.7. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
PUBG.jpg
Zajímavý incident se naskytl ve hře Playerunknown's Battlegrounds, ve hře pro čtyři hráče (Squad). Slavní streamři se spojili, aby bavili lidi, jenže motorka se side-károu je bohužel jen pro tři a tak se celý problém vyřešil tím, že DrDisrespect zabil svého spoluhráče, to se ...
Úterý - 18.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Sláva Playerunknown's Battlegrounds stále neutichá, ba naopak, stále roste a jasně viditelné je to především díky statistikám na Steamu, které dnes a denně prozradí zajímavé staty nejhranějších her. Ty tentorkát prozradily, že PUBG překonalo Grand Theft Auto V v počtu aktuálně hrajících hráčů.
Úterý - 18.7. 2017         Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
FIFA SPARTA.jpg
Dnes se na internetu objevila hodně překvapivá a oficiální informace, fotbalový klub AC Sparta Praha se po dlouhých letech vrátí do série FIFA, konkrétně už do letošního ročníku FIFA 18. Oznámila to před malou chvílí oficiální stránka klubu. Tahle super zpráva doprovodila i trailer.
Pondělí - 17.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
ATARIBOX.jpg
Pamatujete ještě na článek, kde jsme Vás informovali o konzoli ATARIBOX od ATARI? Tak právě dnes můžeme vidět, jak vlastně taková konzole bude vypadat. Zachrání tahle konzole finanční problémy této společnosti nebo půjde o další kolabs? A co vlastně o konzoli víme?
Neděle - 16.7. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Spider Man.png
Spider-man byl jednoznačně jedním z nejočekávanějších titulů Sony pro letošní, maximálně příští rok. Oznámen však byl už na minulé E3 2016, po té jsme o něm dlouhý rok, až do E3 2017 neslyšeli a neviděli. Teď když se podíváme na oba trailery, můžeme posoudit, zda-li byl downgrade.
Neděle - 16.7. 2017         Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Většina skvělých her, které nabízejí možnost pohledu jak TPS (pohled třetí osoby, tak FPS pohled (z první osoby) jsou trošku znevýhodněny pohledem, kam by v realu člověk nikdo neviděl, tedy za roh nebo přes menší zíďky. A tak hráči, kteří preferují více simulator, teď budou nadšeni, only FPS servery se....
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one