Loading
NOVINKA! Právě teď jsme spustili vlastní TS3 server, chcete vlastní místnost? Kontaktujte nás.
Pátek - 22.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Middle-earth Shadow of War.png
Společnost NVIDIA právě tiskovou zprávou informovala, že vybere 50.000 náhodných, aktivních uživatelů služby NVIDIA GeForce Experience. Máte už jen pár dní na to, aby jste si program natáhli do počítače, stáhli nejnovější verzi (dnes vyšla) a pak už jen čekali, zda se na Vás dostane.
Sobota - 23.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Red Dead Redemption 2.png
Rockstar Games zaspamovalo snad všechny sociální sítě artworkem, který pouze informuje o dni, kdy se dozvíme něco ohledně Red Dead Redemption 2. Příspěvky jinak nedostaly ani slovo, i tak se ale jedná o událost týdne. Hráči už spekulují, co by Rockstar mohl ukázat, co myslíte?
Sobota - 23.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Overwatch.jpg
Už pár hodin se můžete vy, stejně jako zbytek světa zapojit do free-to-play trialu Overwatch od Blizzardu, který potrvá až do 25.9. 2017 (Pondělí). Zúčastnit se mohou jak PC hráči, tak konzolisté na PlayStation 4, tak Xbox One, důležité jsou však předplatné PS Plus a XBOX LIVE.
Sobota - 23.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Bez názvu.png
Tvůrci veleúspěšného Playerunknown's Battlegrounds, kterého se jen ta pár měsíců prodalo více než 10 miliónů kopií, si stěžují na Battle-royale mód čerstvě vydaného Fortnite, který prý okopíroval prakticky všechno z PUBG, co jen bylo možné. Zakročí Bluehole soudně?
Pátek - 22.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Slightly Mad Rychle a Zběsile.png
Slightly Mad studio (tvůrci Project CARS) prý dostali vyjímečnou nabídku hollywoodské značky, Rychle a Zběsile. Údajně jim nabídli dlouhodobou smlouvu, prý až na 6 let. Za tu dobu by měli vytvořit plnohodnotný titul Rychle a Zběsile, Slightly Mad to údajně vzali a chtějí porazit Need for Speed.
Pátek - 22.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Outlast.png
PC hráči, připravte se, máme pro Vás skvělé zprávy, jeden z populárních zahraničních obchodů právě nabízí ve speciální akci úspěšnou hororovku OUTLAST z roku 2013 ještě v DELUXE EDITION. A ta může být i Vaše, pokud si pospíšíte. Máte na to asi 24 hodin.
Čtvrtek - 21.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Ghost Recon Wildlands.png
Už několikrát jsme Vás informovali, že právě 21.9. začne otevřená PvP BETA verze Ghost Recon: Wildlands, pro ty, co si to nezapamatovali, tak připomínáme, že následující čtyři dny můžete zcela zdarma testovat multiplayerový mód pro 8 hráčů (4 vs. 4).
Čtvrtek - 21.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Vampyr.png
Prozatím vůbec špatně nevypadající RPG Vampyr od tvůrců Life is Strange bylo náhle odloženo, datum vydání se rapidně blížil a tvůrci viděli, že zkrátka nestíhají. Herní mechaniky prý ještě nejsou 100%, vývoj se tak prodlouží až o několik dalších měsíců, i tak známe přibližný datum vydání.
Čtvrtek - 21.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Project CARS 2.jpg
Slightly Mad studio (tvůrci NFS: Shift a Shift 2 nebo Project CARS) se "pochlubili" fanouškům stím, že Project CARS nikdy nemuselo existovat a kdyby se tak stalo, mohla by za to společnost EA, která studio mále zničila, což prý i bylo jejich cílem. Jak a proč se tak málem stalo?
Středa - 20.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Fortnite Battle-royal.png
Během minulého týdne jsme Vás informovali o Battle-royale módu, který vzniknul v akční arkádě Fortnite, Epic Games se tolik zalíbilo Playerunknown's Battlegrounds, že jej vlastně implemenotvali do své zombie hry. Zájem o mód je však tak velký, že se tvůrci nakonec rozhodli ve vydání samostatné hry.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one