Loading
PUBG Fortnite.jpg
Středa - 12.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Gigantická herní komunita Číny je pro herní společnosti zlatým dolem, pokud se však nestane tohle. Čínská vláda zakázala nejhranější battle-royale hry a dalším hrám dala podmínku, své hry musí změnit.
PES 19.jpg
Pondělí - 10.12. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Konami právě oznámilo, že fotbalový simulator Pro Evolution Soccer 2019 dostane vlastní free-to-play režim. Co nabídne, kdy vyjde a další podprobnosti včetně traileru, ve článku.
V1 Int game.jpg
Pondělí - 10.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

V1 Interactive je zcela nové indie studio, které podporuje Private Division (mateřská společnost Take-Two, která vydává menší tituly). Tvůrci lákají na svou první hru, co z obrázku můžeme vyčíst?
Witchfire.jpg
Neděle - 9.12. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Malé studio The Astronauts oznámili přesně před rokem svoji novou hru Witchfire, od té doby, jakoby se ale po hře slehla zem. Naštěstí nás právě ujstili, že to tak není, ukázali nový screenshot.
Unreal Tournament.jpg
Neděle - 9.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Pokud Vás v roce 2014 nadchla zpráva o nově připravovaném Unreal Tournamentu, potom Vás musíme zklamat, po zhruba čtyřech letech vývoje Epic Games stoplo vývoj, proč? Může za to Fortnite.
Epic Games.jpg
Neděle - 9.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Má obří obchod Steam s digitálními hrami vůbec nějakou schopnou konkurenci? Zatím asi nemá, po GOG.com se o to pokusí Epic Games, které právě spustilo vlastní obchod, chce nabízet exkluzivní hry a další...
Battlerite Royale.jpg
Neděle - 9.12. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Pokud zrovna nemáte co hrát nebo už jste vyzkoušeli otevřenou beta verzi Insurgency: Sandstorm, potom Vás možná zaujme battle-royale hry Battlerite, která podle tvůrců spojuje MOBA a battle-royale.
Company of Heroes 2.jpg
Sobota - 8.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Není to poprvé, co je k dispozici strategie Company of Heroes 2 zdarma. Tentokrát k tomu prý mají tvůrci důvod. Hra oslavila už páté narozeniny. Neváhejte a rozšiřte si svoji knihovnu na Steamu o další titul.
dayz.jpg
Pátek - 7.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci post-apokalyptického survivalu právě na svých stránkách oznámili, že už příští týden, přesněji ve čtvrtek 13.12. 2018 vyjde verze 1.0, což je po dlouhých letech čekání plná, očekávaná hra.
Scavengers.jpg
Pátek - 7.12. 2018            Autor: Jakub Hergesell

V březnu letošního roku studio Midwinter Entertainment složenené z AAA vývojářů oznámilo akční kooperační hru Scavengers, vidět jsme však až dodnes mohli jen pár screenshotů. Ve článku první trailer.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one