Loading
Gamescom 2018.jpg
Sobota - 18.8. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Také už se nemůžete dočkat Gamescomu? My také ne a díky bohu se je na co těšit, pořadatelé totiž předem oznámili, že se dočkáme hned několika zajímavých představení her od velkých studií, jakých?
Diablo 3.jpg
Středa - 15.8. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Mluví se o tom už opravdu hodně dlouho, Blizzard však až do minulého týdne mlčel. Teď už ale stoprocentně víme, že Diablo 3 z roku 2012 vyjde konečně i pro majitele konzolí Nintendo Switch, více info v článku.
Dishonored.jpg
Středa - 15.8. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Bethesda se na QuakeConu zmínila i o stealth akci Dishonored od studia Arkane. Dočkáme se někdy pokračování nebo tahle značka bohužel skončí na dvou dílech? Celkem rozsáhle se o tom tvůrci zmínili.
NVIDIA.jpg
Úterý - 14.8. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Oficiální kanál NVIDIA na YouTube odprezentoval teaser, který láká na Gamescom, který začíná už 20.8. 2018. Největší výrobce grafických karet zde nejspíš představí novou řadu karet GTX 2080 a GTX 2070.
The Avengers Project.jpg
Úterý - 14.8. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Crystal Dynamics se slušně rozrůstá už roky o další a další profesionální vývojáře a není tomu konec ani nyní. Do studia přicházejí ostřílení borci, kteří pomohou především s The Avengers Project, více info....
Pokémon GO.jpg
Pondělí - 13.8. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Možná už mobilní Pokémon GO není tak populární, jako dřív, přesto se stejně, jako u jiných her najdou blázni, kteří nežijou ničim jiným. Skoro sedmdesáti letý Thach-Wanec hraje i 20 hodin denně a hraje na 11 mobilech.
Horor Summer Project.jpg
Pondělí - 13.8. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Společnost Bandai Namco začala teasovat novou webovou stránku s názvem Domas. Zda-li jde o název hry není jasné, co však jasné je, má jít o nový hororový titul, na první pohled podobný Resident Evilu.
Let it Die.jpg
Pondělí - 13.8. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Už v roce 2014 jsme Vám představovali survival hru Let it Die, která vyšla v roce 2016 exkluzivně pro PlayStation 4. A právě tuhle hack 'n' slash hra vyjde i na PC, právě to oznámilo studio Grasshopper Manufacture.
Quake.jpg
Neděle - 12.8. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Bethesda právě oznámila, že akční Quake Champions přechází trvale na free-to-play, vše jde podle plánu a v plánech bylo od samého začátku, že nový Quake bude zdarma. Hru již najdete na Steamu.
Hunt Showdown.jpg
Pátek - 10.8. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Už je to pár týdnů, co jsme tu neměli žádnou hru "zdarma". Obchod Steam se naštěstí probudil a nabízí trial skvělé survivalovky Hunt: Showdown od Cryteku. Začít hrát můžete už nyní, více informací v článku.
BLACK BIG.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one