Loading
Satellite Reign.jpg
Pátek - 20.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Akční strategie Satellite Reign je k mání zdarma a pokud si hru stihnete aktivovat na Steamu, zůstane vám ve vaší knihovně už napořád. Nepropásněte jedinečnou akci.
Escape from Tarkov.jpg
Pátek - 20.4. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Battlestate Games právě představili očekávané změny s verzí 0.8, která přidává novou mapu, nové zbraně, předměty, funkce, upravuje grafiku, ale .. nevylepšuje optimalizaci.
Fortnite.jpg
Čtvrtek - 19.4. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Pokud byla vaší oblíbenou zbraní "Guided Missile" (naděcí raketa), tak pro vás máme špatné zprávy, Epic Games se rozhodlo možná jen dočasně zbraň odstranit ze hry. Proč?
PUBG.jpg
Čtvrtek - 19.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Díky bohu, PUBG Corp. vyslyšelo velké žádosti komunity a už brzy přidá na Test server možnosti vybrat si mezi Erangel, Miramar a později i Savage. Jak bude menu vypadat - v článku.
Radical Heights.jpg
Čtvrtek - 19.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Radical Heights (battle-royale) vyšlo před pár dny na Steamu ve velmi ranné early access verzi. A už se údajně Epic Games snaží přebrat vývojáře z Boss Key studia. 
Kingdom Come Deliverance.jpg
Čtvrtek - 19.4. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Máte radši kameru z pohledu třetí osoby než z klasické první, které disponuje právě české RPG Kingdom Come: Deliverance? Potom vyzkoušejte nový mód, který změnu kamery nabízí.
Black Ops 4.png
Středa - 18.4. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Na veřejnost se dostala dost zajímavá informace, Call of Duty: Black Ops 4 nedostane singleplayer! Se zprávou přišlo zahraniční Kotaku, čím chtějí Activision nahradit příběh jednoho hráče?
Wasteland 3.jpg
Úterý - 17.4. 2018              Autor: Jakub Hergesell

RPG akce Wasteland 3 je ve vývoji už nějaký ten rok a jak jsme se právě dozvěděli, ještě nějakou dobu i bude. inXile Ent. studio mluví o vydání až na konci roku 2019, a platformy?
Watch Dogs 3.jpg
Úterý - 17.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Není to ani týden, co uměla inteligence Ubisoftu, robot Sam tak trochu "úmyslně" proflákl vývoj Watch Dogs 3. Po dnešním teaseru z Twitteru tomu není jinak - čeká nás na E3 2018 "překvapení"?
THQ Nordic.jpg
Neděle - 15.4. 2018              Autor: Jakub Hergesell

THQ Nordic právě oficiálně informovalo, že letošní festival E3 2018 vynechají a mají k tomu pádný důvod. Všechny své hry, jako Biomutant, Darksiders 3 nebo Wreckfest až na Gamescom 2018.
BLACK BIG.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one