Loading
PlayStation Plus.jpg
Pondělí - 15.10. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Pokud využíváte službu PlayStation Plus, máme pro Vás skvělé zprávy, mimo to, na co už jste zvyklí, jako jsou slevy, cloud nebo hry zdarma každý měsíc, nově přibydou i slevy do českých s slovenských obchodů.
Command and Conquer.jpg
Neděle - 14.10. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Producent společnosti Electronic Arts Jim Vessell prozradil, že studio už nějakou dobu pracuje na remasterech strategie Command and Conquer. Podle odpovědí Jima to vypadá na více dílů.
Diablo 4.jpg
Neděle - 14.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Tisíce hráčů čeká na BlizzCon 2018, který začíná už 2. Listopadu, veřejně se totiž ví, že by Blizzard mohl oznámit nové Diablo. V obchodě Blizzu se však objevila položka Diablo: Reign of Terror, co to je?
Red Dead Redemption 2.jpg
Neděle - 14.10. 2018            Autor: Jakub Hergesell

O Red Dead Redemption 2 toho už víme opavdu hodně, přesto se objevila další zajímavost, která rozhodně potěší. Hra v základu nabídne až 50 zbraní, na některé z nich se můžete podívat v přiloženém videu.
Trine 4.jpg
Sobota - 13.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Evropská Unie věnovala spousty miliónů korun menším indie studiím v Evropě a vydala seznam her, které pomohla financovat. V obsahlém seznamu můžeme vidět i plošinovku Trine 4 od Frozenbyte.
Fortnite Android.jpg
Sobota - 13.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Epic Games právě oznámilo, že do beta verze Fortnite pro Androidy se již může zapojit každý hráč. Časová exkluzivita pro Samsung skončila. Na Google Play však hru nenajdete, v článku pro Vás máme odkaz.
Apeiron.jpg
Sobota - 13.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Dlouhé práce fanoušků, kteří už nějakou dobu pracovali na remasteru Star Wars: Knights of the Old Republic přišly vniveč, zakročil totiž majitel znašky Lucasfilm a zakázal vše, na čem pracovali, včetně webových stránek.
Assassins Creed Rebellion.jpg
Sobota - 13.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft právě oznámil další přírustek do rodiny dlouhé série Assassin's Creed. Mimo Odyssey letos vyjde i mobilní RPG hra AC: Rebellion. V článku první detaily o hře nebo možnost předregistrovat se.
Diablo IV.jpg
Pátek - 12.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Jedno velký WOW, i tak by se dala označit zpráva, která se nyní objevila na Redditu. Připravované Diablo 4, které možná Blizzard oznámí už za pár týdnů na BlizzConu možná bude v otevřené,m světě!
Fallout 76.jpg
Čtvrtek - 11.10. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Bethesda konečně ukázala kompletní mapu očekávaného survivalu Fallout 76, který vychází už za několik málo týdnů. Ač to možná na první pohled nevypadá, mapa je 4x větší, než kterou jsme..
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one