Loading
NOVINKA! Právě teď jsme spustili vlastní TS3 server, chcete vlastní místnost? Kontaktujte nás.

Windows XP slaví 10 narozeniny

windows xp logo.png
26.10. 2011  Windows XP, Operační Systém, bez kterého velká většina si nedokázala představit svůj pobyt na počítači. I dnes, vlastně deset let po vydání tohoto zázračného systému je nejpoužívanější na světě. I když se dotahuje W7, je stále 1.

Operační systém, který byl vydán v roce 91 byl nepostradatelným přítelem pro naše kompjůtry. Ještě dnes ho drtivá většina použivá a nedokáže si to bez něj představit. Zarytí fanoušci jen nadávají a stále prohlašují, že lepší operační systém zatím nebyl vydán.

Když po pár letech přišel nový systém Windows Vista, čekali všichni pecku, už jen z důvodu, že je tak náročný na počítače. Bohužel to byl totální propadák a okamžitě lidé přecházeli zpět na XP. 

Přešlo pár let a Microsoft vydal další Windows, tentokrát s číslovkou 7. Před vydáním hlásil předem, že to nebude jako Vista, ale bude se maximálně podobat XP z roku 91. Očekávání to splnilo, jen staré programy a hry nebyly tak funkční. Ale našlo se i pár takových jedinců, kteří se opět vrátili k XP.

Rok 2011 přišel zatím poslední funkční systém, který je zatím jako BETA. Jedná se o Windows 8, který pracuje na Windows 7. Windows 8 Vám předvede nové funkce, ukáže nejnovější modul s názvem Metro. Prohlížeč Internet Explorer na W8 musím říct, že je nejrychlejší, který jsem kdy viděl a jeho sestavení a možnosti funkce jsou bezkonkurenční. Bohužel se stále jedná pouze o BETU a tak vyčkejme officiálního vydání - datum stále není znám.
windows xp header.png

Používate jeste Windows XP?

Ano (16 | 62%)
Ne (10 | 38%)
26.10.11 06:52
Administrator
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one