Loading

Windows 8 (ke stažení zdarma)

windows 8 beta logo.png
Je to tady, nový operační systém je ke stažení od oficiálního vydavatele. Není to žádná hackerská verze. Microsoft BETU vydal pouze v angličtině a je to na otestování operačního systému Windows 8. Samozřejmě funkční verze.
Fotka plochy

Fotka plochy

Požadavky:

Windows podporuje všechny PC, které utáhne i Windows 7 a Vista. Soubor, který u nás stáhnete jako ISO z Torrentu obsahuje dvě verze a to 32bit a 64bit. Microsoft doporučuje alespoň 20 GB volného místa pro instalaci. 

Další bod, který potřebujete, aby Váš PC podporoval je DirectX 9. Pokud máte dotikové displeje, tak Windows 8 BETA jej podporuje a můžete být v klidu.

Jak instalovat Windows 8:

Pokud už jste někdy pracovali se soubory ISO, máte kliku a nebude Vám dělat žádný problém nainstalovat Windows. Pokud jste jedni z těch, kteří se souborem ISO zkušenosti nemají, můžou použít náš návod - Jak instalovat ISO

Microsoft dále doporučuje. Windows 8 BETA je vývojářský a proto jej můžete vypalovat pouze na DVD-9. Pokud máte nový PC (vážně nový alespoň 2010) měl by zvládnout vypálit i tak velký soubor. Od nás je to vše, teď už k DOWNLOADU.


Velikost: 4-5 GB
Kategorie: OS
Upload: Microsoft.com

Jazyk: EN
Platforma: PC (Windows)
Velký tutoriál jak instalovat Windows 8 ZDE

Zkusíte Windows 8 ?

Ano (24 | 63%)
Ne (14 | 37%)
15.09.11 13:03
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one