Loading

Virtuální realita

Vítejte v nové sekci VR. Níže Vám nabízíme všechny články věnované virtuální realitě + rozcestník, který Vám poradí, jakou VR si vybrat, popřípadě která by Vám mohla, jako hráči nejlépe sednout. 
Sobota - 11.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Valve.png
Není to ani měsíc, co samotný a mocný Gabe Newell odpovídal na otázky hráčů prostřednictvím Redditu (AMA), kde zkusil zodpovědět všechny otázky. Mezi všemi jeho odpovědi se našlo pár těch hodně zajímavých, například, že Valve pracuje na několika hrách, jsou to právě tyhle pro VR?
Čtvrtek - 5.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Lenovo VR.png
Zdá se, že společnost Lenovo už nechce konkurovat pouze mezi chytrými telefony, tablety, herními zařízeními a další elektronikou, pustili se také do virtuální reality, kterou dnes představili na probíhající akci CES 2017. Zatím neprozradili moc detailů, přesto známe přibližnou cenu.
Středa - 4.1. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Alien.png
Do kin se pomalu blíží očekávaný film Alien: Covenant, který dostane svou premiéru už 19.5. 2017. Premiéru by však nemusel mít pouze film, studio Fox Innovation dnes oznámilo VR hru se stejným jménem, jako film. Očekáváme vydání ve stejné dny.
Pondělí - 24.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Robinson.png
Zatím úžasně vypadající VR titul Robinson: The Journey od Cryteku neměl jedinou chybu. Příběh bude zajímavý, to samé grafické provedení včetně ovládání hry. Jenže tohle kluci v Cryteku trošku přehnali. Hra za téměř 1.700 Kč Vám doma vydrží maximálně 5 hodin herního času.
Čtvrtek - 13.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Robinson.png
Připravovaná VR hra od Cryteku, Robinson: The Journey byla dnes oficiálně odložena, launch day PlayStation VR bohužel nestíhají. Naštěstí ale nebudeme čekat dlouho, hra dorazí už za necelé tři týdny. 
Pondělí - 10.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Steve Ogg.png
Napadlo Vás někdy, jak by mohlo vypadat Grand Theft Auto doopravdy, popřípadě ve virtuálním světě? Tak jste pravděpodobně nebyli jediní, napadlo to i studio Corridor, kteří nahráli s opravdovým Trevorem (Steven Oggem) krátký filmeček, tohle musíte vidět.
Pátek - 7.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Arktika 1a.png
Zdá se, že stále více herních studií se zaměřuje na virtuální realitu, Arktika. 1 je akční střílečka z první osoby vyvíjena exkluzivně pro Oculus Touch. Jisté náznaky už studio A4 Games dávalo před několika dny, kdy lákali záhadnými obrázky. Sci-fi střílečka oficiálně oznámena.
Úterý - 4.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Serious Sam VR.png
Serious Sam VR bylo oznámeno už na letošním E3 2016 včetně přidaného oznamovacího gameplay traileru. Po dlouhých měsících se ale konečně dozvídáme nějaké informace. A nejsou zrovna nějak extra dobré. Serious Sam VR vyjde prozatím jako early access.
Úterý - 4.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Batman Arkham VR.png
Plánujete koupit si Batman: Arkham VR? Potom Vás asi zajímá více, než na jak dlouho Vás vyjde hraní, o hře toho stále prakticky moc nevíme, vidět jsme mohli zatím snad jediný trailer, který toho moc neřekl. Nyní se však objevila zpráva, která nepotěší, za jak dlouho Batmana dohrajeme?
Pondělí - 3.10. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Resident Evil 7.png
VR verze pro Resident Evil 7 se řešila prakticky hned od oznámení hry. Nakonec se VR verze potvrdila a vypadalo to, že vyjde exkluzivně pro PlayStation VR, stejně tak se řešila exkluzivní stránka Batman: Arkham. Nyní už víme, že pravděpodobně půjde pouze o časovou exkluzivitu.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one