Loading

VIDEO: Několik nových záběrů z The Division

The Division.png
The Division se po delší době opět ukazuje světu. A konečně jde o nové záběry, i když jsou jen několika sekundové, něco málo asi prozradí. Ubisoft připisuje poznámku, že levelování Vaší postavy zlepší například zbraně a odemkne samozřejmě nové věci.
Když se podíváte na video a přehrajete si těch asi 15 sekund, řeknete si, a co? Jenže pokud se podíváte pozorně, uvidíte, že každým novým střihem je postava na vyšším levelu. První záběr máte jen malý baťůžek, kdežto na dalších záběrech se asi počet slotů v inventáři (v batohu) zvyšuje.

Ubisoft k videu přesně dodává, "Levelování Vašeho agenta Vám umožní odemykání zbraní a nových dovedností, které Vás udělají unikátním, záběry jsou pořízené z Xbox One alpha verze."

Nezapomeňte také, že The Division nabídne již brzy BETA test, kam se můžete už nyní přihlásit. Xbox One začíná už následující měsíc, zatím co PS4 a PC příští rok asi v Lednu.25.11.15 17:48
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one