Loading

VIDEO: Lidé doslova blázní hrůzou z hororu Kitchen při použití PlayStation VR

PlayStation VR.png
Před nějakou dobou byl vytvořen projekt Kitchen, určený přímo pro virtuální realitu PlayStation VR. Je prý tak desivý, že si to nedokážem představit. V dnešním videu se podíváme na reakce lidí, kteří si hororem "prošli". A co je vlastně horor Kitchen zač?
Úmyslně jsme v úvodu napsali "prošli" hororem. V hororu totiž pouze sedíte, nemusíte nič mačkat, jen koukáte. Koukáte ale na opravdu hororovou místnost, přesněji asi kuchyň, kde sedíte svázaní, všude je krev, divné zvuky a tma. Po nějaké chvilce však zjistíte, že v místnosti nejste sami, před Vámi je další postava, která je svázaná a šílí hrůzou.

Tím však Kitchen nekončí, po nějaké chvilce se totiž objeví zakrvácená žena s dlouhými vlasy, která Váš život plánuje ukončit. Jak se v takové situaci zachováte? To už zjistíte brzy, až si všichni projekt budete moct vyzkoušet. Zatím se můžete podívat, jak lidé, kteří okusili hororovku chovali.24.11.15 12:57
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one