Loading
Sobota - 18.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Mass Effect Andromeda.png
Už za měsíc vychází očekávaný čtvrtý díl Mass Effect s podtitulem Andromeda a tak začíná silný marketing se strany tvůrců. Tím je například nové, několika minutové video zaměřené na souboje a jelikož jde o part 1, očekávat brzy můžeme pokračování.
Pátek - 17.2. 2017            Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Nintendo Switch.png
Pokud se těšíte, stejně jako milióny dalších hráčů, kteří se na novou konzoli Switch od Nintenda netrpělivě čekají, tak se podívejte na to, co Vás vlastně čeká po rozbalení konzole. Na YouTube se objevil vůbec první unboxing konzole Switch. 
Čtvrtek - 16.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
FIFA 17.png
Je to teprve pár týdnů, co Eletronic Arts potvrdili vývoj FIFA hry pro Nintendo Switch. Až do teď se ale nevědělo, jaká FIFA to vlastně bude. Nyní je to jisté, Na konzoli Nintendo Switch dorazí FIFA 18, sice nabídne starší engine a technologie, ale vyjde. První gameplay trailer v reklamě.
Čtvrtek - 16.2. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Prey.png
Zahraniční server DualShockers se dostali k plné verzi Prey, ze které nahráli hodinu hraní bez jakého koliv komentáře či otravných vsuvek. Ze začátku si všimněte výběru hlavní postavy, za kterou budeme hrát, obě se mimochodem jmenují stejně. Záběry jsou v HD při 60FPS.
Středa - 8.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Project cars 2.png
Je to bohužel už více než týden, co jsme se neoficiální cestou dostali k dnes oznamovacímu traileru. Zatím není jisté, jak se na internet dostal, teď to všechno ale máme oficiálně, Bandai Namco ukázalo parádní trailer a spousty obrázků ze hry. Hra se objevila také na Steamu.
Sobota - 4.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Resident Evil 7.png
Pokud jste už hráli hororový Resident Evil 7, pravděpodobně jsem zjistili, že nejde o zrovna jednoduchou akční hru, kde pistole je opravdu dobrý kamarád i na lehčí obtížnosti. Co ale hru dohrát na nejtěžší obtížnost Madhouse a to pouze s nožem? I to jde, podívete se sami.
Úterý - 31.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Project cars 2.png
Tak tohle tvůrce nepotěší, již několikátým rokem vyvíjený druhý díl Project Cars se po měsících ozvalo stím, že vyjde ještě letos, tvůrci ukázali první screeny a my se tak nemohli dočkat prvního traileru. Jenže, ten unikl na internet dřív, než ho ukázali oficiálně tvůrci. Tady je.
Úterý - 24.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Switch.png
Je to už nějaký ten měsíc, co Nintendo oznámilo konzoli Switch, která je dělaná spíše jako tablet, jak už se vědělo, disponuje také dotykovým displejem, který však v akci zatím nikdo neukázal a to ani na představení konzole, které proběhlo před pár dny. Hold nám displej ukáže někdo jiný.
Čtvrtek - 19.1. 2017        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Call of Cthulhu.png
Focus Home ukazuje hororovku Call of Cthulu v novém příběhovém traileru. Co však stále postrádáme je finální datum vydání, vydavatelství stále mluví o "V roce 2017". Nové záběry by ale měly potěšit všechny fanoušky hororů, protože tohle vypadá suprově.
Středa - 18.1. 2017        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Nioh.png
Akční RPG Nioh od Japonského studia ukazuje nových 15 minut ze hry. Tahle PS4 exkluzivita je hlavně pro hardcore hráče, kteří vše nevzdají po několika neúspěšných pokusech. Studio Team Ninja také oznámilo, že za přibližně 3 dny uvolní demo verzi, které bude hratelné pouze jeden den.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one