Loading
Pondělí - 22.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Far Cry 5.png
"Vítejte v Hope County", říká hned několik teaser videí, které právě Ubisoft oficiálně umístili na svůj YouTube kanál. Ty ukazují nádhernou přírodu jako vegetaci nebo široké vodní plochy. Nejprve se hodně mluvilo o westernové akci, dle teaseru to ale na čistý western nevypadá. 
Čtvrtek - 18.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Destiny 2.png
Jak jste pravděpodobně už postřehli, na dnešek si Bungie naplánovali oficiální představení MMO akční hry Destiny 2. Více jak hodinový live stream toho prozradil hodně, vidět jsme mohli spousty záběrů ze hry a dozvěděli jsme se, jaké novinky nás vlastně čekají.
Úterý - 16.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
NFL.jpg
EA Sports právě vydalo první oficiální teaser trailer na letošní americký fotbal Madden NFL 18, který prozradil hodně příjemné změny. Tou první a zásadní je přechod série na nový Frostbite 3 engine, který slibuje nejvíce fotorealistickou grafickou stránku, kterou EA Sports udělalo.
Pondělí - 15.5. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Die Young.png
Akční survival hru Die Young od studia Indie Gala jsme Vám představovali už před pár měsíci. Dlouhou dobu se o hře nemluvilo, nyní však někteří streameři dostali exkluzivní demo, které mohli zaznamenat. My jsme si vybrali GameEdged, kteří natočili rovnou dvě hodiny ze hry.
Úterý - 9.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Zombies Chronicles.jpg
Před čtyřmi dny Activision oficiálně oznámili velké DLC pro dva roky staré Call of Duty: Black Ops 3. Studio Treyarch slibovalo, že hru bude podporovat i v roce 2017. A že tohle DLC není nic malého, prozradí i vůbec první příběhový trailer balíčku Zombies Chronicles.
Sobota - 6.5. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Darksiders 3.jpg
Kdo by to byl čekal, před pár dny nečekané oznámení Darksiders 3, které nabídlo informace, screeny nebo trailer a hned den na to, se objevily další screeny ze hry. Počítali jsme stím, že se o hře teď nic nedozvíme, naopak tu však máme 12 minutový gameplay.
Sobota - 29.4. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Joker.jpg
Bojovka Injustice 2 stále představuje další a další hrdiny. Před pár dny se však začalo spekulovat i o oblíbené postavě Joker, a to díky uniklému gameplayi. Warner Brosu tak nezbývalo nic, než postavu potvrdit už oficiálním trailerem. Na Jokera se podívejte sami.
Pátek - 28.4. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
COD WW II MP.jpg
Singleplayerová část letošního Call of Duty: WW II již představena byla, ne plnohodnotné představení mutliplayeru si však ještě nějaký ten měsíc počkáme, Activision jej plánuje ukázat až na E3 2017. Beztak se ale na internet dostal pár sekundový teaser, který zachycuje 48 hráčů.
Čtvrtek - 27.4. 2017         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Dex.jpg
České kyberpunkové RPG od studia Dreadlocks vyšlo už v roce 2015, přesto se tvůrci rozhodli o hru se stále starat a to celkem obdivuhodně. Už nějakou dobu připravují český dabing, který musí potěšit snad každého českého hráče. V článku můžete slyšet ukázku.
Čtvrtek - 27.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Observer.png
Po téměř roce se studio Bloober Team rozhodlo opět oslovit fanoušky sci-fi hororů z pohledu první osoby. Hru představili už na E3 2016, od té doby jsme se však nic nového nedozvěděli. Teď tu máme nový teaser, která láká na GDC 2017, tak pravděpodobně uvidíme plný trailer.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png

SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one