Loading
Sobota - 24.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Final Fantasy XV.png
Už minulý rok na Gamescom 2016 to vypadalo, že Final Fantasy: XV konečně vyjde také na PC. Bohužel se tak nestalo. Druhou šanci by hra mohla dostat nyní, Square Enix opět láká na PC verzi, kde hra údajně běží na GTX 1080 Ti kartě od NVIDIA. Podívejte na trailer.
Pátek - 23.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Agents of Mayhem.png
Tvůrci bláznivé série Saints Row ukázali svoji novou značku Agents of Mayhem hned ve 40 minutách ještě na E3 2017. Jde vůbec o první pořádné záběry, které prozatím ukázali. 
Pátek - 23.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Beyind.jpg
Trošku nečekaně se po ukončení konference E3 2017 objevily gameplay záběry z vývojářského dema. Demo nám ukázalo obrovský svět a nádherný svět, ve kterém můžeme cestovat kam se nám jen zachce. Vše okomentoval desginér Michel Ancel. Více v článku.
Středa - 21.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
bf1.jpg
Do Battlefield 1 se blíží další velké DLC, které s seboz přinese Lupkovský průsmyk, kde se za první světové války bojovalo především během tvrdých mrazů v letech 1914 až 1915. Nejvíce se bojovalo okolo lupkovského tunelu, nyní je z něj velký památník.
Úterý - 21.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Uncharted The Lost Legacy.png
Pokud Vám nestačil krátký trailer z dodatečného obsahu pro Uncharted 4, tak tady máte rovnou deseti minutové vývojářské demo, které tvůrci ukázali pouze vybraným osobám ještě na E3 2017. Popravdě, strašně připomíná nejnovější Tomb Raidery.
Pondělí - 20.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Evil Within 2.jpg
Po traileru z čerstvě oznámené hororovky The Evil Within 2 tu máme konečně gameplay záběry. Nejsou nic moc, ale alespoň to. Někomu se podařili nahrát na mobil počas konference E3 2017, kde si to zkrátka Bethesda neuhlídala. Každopádně si radši pospěšte, než videa zmizí.
Pondělí - 19.6. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Far Cry 5.png
Také Vás překvapil ten krátký trailer a gameplay z E3 2017, který Ubisoft ukázal? Byla to škoda, naštěstí se našli novináři, kteří natočili čtvrt hodiny z vývojářské demo verze. Jediná škoda je horší kvalita videa (zaznamenáno ze streamu) a to, že hru hraje nějakej "ostrostřelec" na gamepadu.
Pondělí - 19.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Call of Duty WW II.jpg
Zahraniční IGN se dostalo k vývojářské demo verzi, která nabízí například střelnici, kde si mohli vyzkoušet pravděpodobně všechny plánované zbraně nebo skiny postav. Video zachycuje v osmi minutách jak kulomety, tak pušky nebo samopaly.
Sobota - 17.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Strange Brigade.jpg
Možná si vzpomenete na nedavno oznámenou hru Strange Brigade, kterou Rebellion (tvůrci Sniper Elite) oznámili těsně před zahájením E3 2017. Až teď však vydali vůbec první video, které zaznameno hned 8 minut z vývojářské demo verze. Půjde o velkou arkádovku.
Pátek - 16.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Kingdom Come Deliverance.jpg
I České studio Warhorse se objevilo na E3 2017, kde krze svůj stánek předvedlo své RPG Kingdom Come: Deliverance. Tam si hráči mohli zkoušet beta verzi, kterou už nyní můžete vidět v článku, PlayStation Access pro Vás natočilo 10 minut ze hry.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one