Loading
Uncharted.jpg
Úterý - 17.7. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Série Uncharted patří jednoznačně mezi nejlepší značky Sony exkluzivně pro PlayStation. Není tak k údivu, že se fanoušci série pokouší o filmy, tentokrát jde ale opravdu o skvělou podívanou. Film v článku.
Vigor.jpg
Pátek - 13.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Českou multiplayerovou survival hru VIGOR jsme mohli poprvé spatřit na letošní E3 2018. Údajně exkluzivní Xbox One titul se nám dnes ukazuje v opravdu dlouhé ukázce. Tvůrci skrze Live stream předvedli hodinu.
Twin Mirror.jpg
Čtvrtek - 12.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci výborné adventury Life is Strange nebo nedavno vydaného Vampyra už nějakou dobu pracují také na tajemném titulu Twin Mirror. O tom stále víme velmi málo a jinak to není ani po dnešním traileru.
Spyro.jpg
Čtvrtek - 12.7. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Už koncem měsíce Září vyjde parádní trilogie oblíbeného Spyra v zatím hodně dobře vypadajícím remasteru. Insomniac Games teď ukázali delších 12 minut ze hry. Na záběrech uvidíme konkrétně druhý díl.
Dakar 18.jpg
Středa - 4.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Deep Silver toho o slibně vypadajících závodech Dakar 18 moc neřekli, přičemž je hra oznámena už od začátku letošního roku. Teď tu máme nový trailer, který prozradil mimo jiné i datum vydání.
Vigor.jpg
Úterý - 3.7. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Na oficiálmním kanále Bohemia Interactive se objevilo video, kde tvůrci fotí staré budovy a objekty, které následně přepracovávají do hry. Není úplně jasné do jaké, podle všeho jde ale o nový survival VIGOR.
PES 19.jpg
Sobota - 30.6. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Pro Evolution Soccer 2019 se vůbec po prvé ukazuje v pořádném gameplay videu. A že nevypadají vůbec zle, bude letošní díl konečně trochu více konkurovat FIFĚ nebo ne? Podívejte se sami.
Battlefield V.jpg
Pátek - 29.6. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Bez jakého koliv náznaku či obvyklého teaseru, se na včera na Twitchi objevili streameři, kteří hráli uzavřenou alpha verzi Battlefield V. Jak aktuálně vypadá? Na to se podívejte v článku.
Overkills The Walking Dead.jpg
Čtvrtek - 21.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Zatím co trailery ještě před E3 vypadaly famozně, samotný a první gameplay trailer během E3 vypadal dost "divně", trochu připomínal mobilní hru. To už se ale nedá říct o těchto 22 minutách, jsou super!
Mutant Year Zero.jpg
Čtvrtek - 21.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Po delší době se ukázala i tahová strategie Mutant Year Zero od Funcomu a to v hodně podařených gameplay záběrech. Že by po letech konečně super hra od Funcomu? Datum vydání je stále stanoven na 2018.
BLACK BIG.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one