Loading
Úterý - 22.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Call of Duty WW II.jpg
Popravdě jsme si ani nevšimli, že záběry z Call of Duty: WW II ještě nebyly, všechny ty hry to zazdily, naštěstí jsou tu tiskové zprávy, které nám dorazily na email stím, že Call of Duty: WW II už bylo odprezentováno a to hned několika dlouhými záběry hlavně z multiplayeru. Tady jsou.
Úterý - 22.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Biomutant.png
Včera THQ Nordic oznámilo nové akční RPG Biomutant, které nás převtělí do lišáckého těla s umem kung-fu a postapokalyptického survival světa. O hře pořád ještě nic moc nevíme, každopádně bez jakého koliv očekávání tu máme první gameplay záběry, sice jen minutu dlouhé, ale alepsoň to.
Úterý - 22.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
The Crew 2.png
I na závody The Crew 2 od Ubisoftu se dostalo, sice ukázali jen přibližně 2 minutový trailer, ale alespoň prozradili datum vydání. Na hru si ještě chvíli počkáme, vyjde totiž až příští rok. Každopádně se můžete pokusit zaregistrovat se do BETA verze ve všech verzích.
Pondělí - 21.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Need for Speed Payback.png
EA nezapomnělo ani na závody Need for Speed, nejnovější trailer opět vypadá jak ukázka nejnovější části Rychle a Zběsile. V ukázce navíc uvidíte nové BMW M5, které začne Německá automobilka prodávat až v roce 2018. A jelikož snimi EA uzavřelo partnerství, BMW dopadne nejlépe.
Pondělí - 21.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Star Wars Battlefront 2.jpg
Očekávané Hvězdné Války a pokračování Battlefrontu od švédského DICE konečně nabídnou tolik vytoužené vesmírné bitvy. Že jsme je měli vidět na Gamescomu se vědělo, že ale EA ukáže rovnou necelých 13 minut, to jsme nečekali. Tak šup do článku a užijte si to.
Pondělí - 21.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
FIFA 18.jpg
EA si na Gamescom samozřejmě přichystala i pokračování série FIFA. Tu stejně jako minulé trailery odprezentuje Cristiano Ronaldo. Těšit se opět můžeme na spousty vylepšení a to i včetně hlediště, fanoušci budou nejdetailnější co kdy byli a budou součástí oslavy gólu.
Pondělí - 21.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Far Cry 5.png
O parádních 8 minut gameplay záběrů z Far Cry 5 se postaral Ubisoft zatím co se právě všichni soustředí na online přenos Electronic Arts. V necleých devíti minutách uvídte opět téměř všechno, od létání letadlem po souboje či komunikaci mezi hlavní postavou a psím kamarádem.
Pondělí - 21.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
PES 18.png
Ani Konami nechybělo na Gamescomu, stejně jako jiné studia se přidali ke stánku NVIDIA, kde ukázali samozřejmě PC záběry svých her. A Konami s sebou vzalo fotbalový Pro Evolution Soccer 2018, jsou to vůbec první záběry PC verze, které uvidíte. Jde opravdu o nejlepší verzi, která vyjde?
Pondělí - 21.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Gravel.png
Nová značka studia Milestone, off-roadové závody Gravel se po dlouhé době ukazují veřejnosti. Po více než půl roce se tvůrci rozhodli konečně něco ukázat, máme tu průměrný, minutový gameplay trailer, který popravdě ničím nenadchne. Milestone navíc oznámili přibližný datum vydání.
Pondělí - 21.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Jak jistě víte, Playerunknown's Battlegrounds se ještě letos podívá i na konzoli Xbox One. Tvůrci z Bluehole to právě potvrdili na Gamescomu a přidali vůbec první záběry z konzolové verze. Možná Vás napadne, neomezí se nyní práce na PC verzi, která má stále velké nedostatky?
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one