Loading
Ring of Elysium.jpg
Sobota - 12.1. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Battle-royale akce Ring of Elysium od Tencentu ukazuje novou, připravovanou mapu, vyjde už za pár dnů a my se na ni můžeme podívat v plné parádě. Čekají na nás nové možnosti přeprav a další.
Metro Exodus.jpg
Středa - 9.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Metro: Exodus je dalšími inforamacemi a videi stále lepší a lepší. Dnešní příběhový trailer klidně můžeme žařadit mezi "epické trailery". 
CONTROL.jpg
Pátek - 21.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Akční sci-fi akce Control od tvůrců Alan Wake a Quantum Break se ukazuje v novém traileru, který se zaměřil na svět kolem nás. Control se plánuje na příští rok pro platformy PC, PlayStation 4 a Xbox One.
Red Dead Redemption 2.jpg
Čtvrtek - 20.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Že bude PC verze Red Dead Redemption 2 je v podstatě jisté, otázkou nyní je kdy. Každopádně, že by někdy vzniknout měla Rockstar dodnes nepotvrdil. Teď se podívejte na uniklé záběry z PC verze!
Pagan Online.jpg
Pondělí - 17.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Začátkem minulého měsíce studio Wargaming, tvůrci úspěšného World of Tanks oznámili novou diablovku Pagan Online. A na tuto MOBA RPG hru se poprvé v gameplay traileru můžeme podívat nyní.
Ring of Elysium.jpg
Pondělí - 17.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Ring of Elysium před pár týdny spustilo EU servery a slíbilo, že se již brzy dočkáme stejné, však noční mapy. Po jednom screenshotu se můžeme nyní podívat na první video náhled, co od toho vlastně čekat.
Far Cry New Dawn.jpg
Pondělí - 17.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Začátkem příštího roku přijde další díl oblíbené série Far Cry, určitě už jste postřehli, že se podíváme opět do Montany, kterou známe z letošního Far Cry 5. Ve videu ve článku můžete vidět, jak hodně se svět změnil.
Trials Rising.jpg
Neděle - 16.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Pár měsíců oznámené pokračování oblíbené závodní série Trials, se díky zahraničnímu IGN ukazuje na nových, více než dvou minutách gameplay záběrů. Známe i datum vydání a další podrobnosti.
The Witcher.jpg
Sobota - 15.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Televizní seriál The Witcher, který připravuje Netflix se pomalu, ale jistě rýsuje. Torpedo Pictures právě odhlalilo několik málo záběrů z natáčení před a po úpravě s efekty. Mrkněte na to!
Daymare 1998.jpg
Pátek - 14.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Hororovka silně inspirující se sérií Resident Evil se připomíná po více než roce v novém gameplay traileru a nevypadá vůbec špatně. Navíc tvůrci slibují vydání "již brzy". Mrkněte na video.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one