Loading
Warframe.png
Neděle - 15.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell

O rozšíření Plains of Eidolon, které míří do populární free-to-play akce Warframe jste už pravděpodobně slyšeli, ale určitě jste neviděli tyhle nové záběry. Nových 13 minut záběrů.
Pátek - 13.10. 2017            Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Hunt Showdown.jpg
Už i společnost jako Crytek, oznámila, že jejich akční survival hra Hunt: Showdown vyjde prostřednistvím Steamu v early access, oznamuje to právě vydaný trailer, který se tvůrcům rozhodně povedl. Půjde však o relevantní finanční záchranu studia Crytek?
Čtvrtek - 12.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Hunt.png
Po pár týdnech tu máme zase pár nových záběrů z Hunt: Showdown od Cryteku, tentokrát však nejde o vývojářský deníček, ale o rovnou 12 minut čistých gameplayů, které se podařili natočit zahraničnímu IGN s ředitelem společnosti Crytek. 
Středa - 11.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Code Vier.jpg
Bandai Namco před nedavnem oznámilo hardcore RPG hru Code Vein, tu teď můžeme vidět v anglickém gameplay videu v nových 13 minutách. Jak se Vám líbí post-apokalyptický svět po Japonsku, celkem dost podobný NieR: Automata? 
Pondělí - 9.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Mortal Kombat X.png
Dnes je to přesně 25 let od vydání prvního dílu Mortal Kombat (1992). Tahle obří série se táhla až do minulého roku, kdy vyšel prozatím poslední díl XL. Pojďme si společně připomenout ty nejlepší díly nebo historii toho, jak šly jednotlivé díly a co nabídly.
Neděle - 8.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Jurassic World Evolution.png
Letošní Gamescom 2017 přinesl ne jedno milé překvapení, jedním z nich byla také budovatelská strategie Jurassic World Evolution od Frontier studia, lteré přivedlo na svět hry, třeba Elite Dangerous nebo Planet Coaster. Teď tu však máme debutové gameplay záběry z Jurského Parku.
Pondělí - 2.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
The Witcher 1997.png
Tohle jste možná nevěděli, téměř deset let předtím, než vyšel první díl The Witcher (2008) se studio Metropolis Soft. pokoušelo o vůbec první video-herní adaptaci Zaklínače, jak vypadala? Na to se můžete podívat v článku, kde máme 12 minutové demo z roku 1997.
Pondělí - 2.10. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
leet.jpg
Ještě v červenci jsme Vám představovali nově připravovanou akční hru Hell Let Loose od indie studia Black Matter, kteří se pokoušejí vytvořit opravdový simulátor druhé světové války z pohledu první osoby. Teď už tu máme první gameplay záběry a spuštění KickStarter kampaně.
Čtvrtek - 28.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Red Dead Redemption 2.png
Jak Rockstar Games slíbilo, tak dodrželo, na dnešní odpoledne byla naplánována další menší ukázka z druhého Red Dead: Redemption, které dorazí už na Jaře 2018 pro PlayStation 4 a Xbox One, PC verze stále bez jaké koliv zmíňky. 
Pondělí - 25.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Strange Brigade.jpg
Rebellion to konečně zkouší trochu jinak, než jen přes sérii Sniper Elite. Poslední čtvrtý díl vyšel teprve nedavno a tak by byla škoda hned oznámit pátý díl, který určitě bude. Rebellion trošku odkročili a to se TPS akcí Strange Brigade. A tady je více než 20 minut z EGX 2017.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one