Loading

Valve oznámilo kooperační příběh pro Dota 2

Dota 2.jpg
Je to neuvěřitelné, ale Valve opravdu oznámilo něco, co má společného s příběhem! Tentokrát jde o už zaběhlou a oblíbenou Dotu 2, kterou můžete hrát už nějaký ten rok. Teď však, hodně překvapivě Valve oznamuje příběhovou kooperační část, co nabídne?
Kdo by to byl čekal, #Dota 2 je tu s námi už nějaký ten rok a jak známe Valve, moc se zrovna do příběhových částí nehrnou, alespoň ne za poslední roky. A možná o to více nás těší právě oznámený kooperační dodatek, který se už tak trochu podobá na klasickou diablovku a to je vlastně dobře.

Hra bude rozdělena na pár kapitol, první se dočkáme už koncem tohoto měsíce. Čeká nás napínavý příběh plný monster, jelikož jde o kooperační záležitost, nutné bude spolupracovat s přáteli. Druhá kapitola dorazí hned v červenci. Příběh nabídne exkluzivní skiny pro Vaše postavy, které se automaticky odemknou i v hlavní multiplayerové části.

Příběhovou část si bude moct stáhnout každý majitel International Battle Passu
2.jpg
3.jpg
1.jpg07.05.17 12:02
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one