Loading

Ubisoft se omlouvá za zprávu, kde řekl, že The Division hraje stejný počet hráčů jako při launchi

The Division.png
Pamatujete na pár dní starý článek, kde jsme citovali Ubisoft při výroku, kdy se údajně vrátil do The Division stejný počet hráčů, jako při samotném launchi hry v Dubnu? Nám i očividně Vám to přišlo dost divné, neexistuje snad hra, kam by se vrátil stejný počet hráčů jako při vydání.
Je to přesně týden, minulou sobotu se Ubisoft chvástal tím, že se hráči díky patchi 1.4 vrací do hry #The Division a již jich hraje stejný počet, jako při vydání. Nám to samozřejmě divné přišlo, ale aby někdo lhal v takové věci, to nás nenapadlo a očidivně dle reakcí, překvapilo to i Vás. 

Reakce hráčů na tento výrok byly dost váhavé a Ubisoft tak poupravil svoji zmíňku a omluvil se, že takhle to znít nemělo. Omluvila se konkrétně Anne Blondel, která výrok minulý týden pronesla. Uznala, že to znělo jinak, než mělo. Do hry se prý vrací stále více lidí, dále zmiňuje, že stejný problém mělo #Rainbow Six: Siege, které také masivně hráči opustili, díky dalším úpravám hry se však postupně vraceli a hra jich nyní má téměř stejně, jako při vydání.03.12.16 19:04
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one