Loading

Tvůrci Mafia 3 nabírají nové vývojáře a pracují na další AAA hře

sdsd.png
Hangar 13 studio umístilo na své oficiální stránky pracovní inzerát, kde nabízejí hned několik míst pro vývojáře na nejrůznější pozice s informací, že pracují na nové konzolové AAA hře. A my se báli, že to po neúspěchu Mafia 3 zabalej, 2K však studiu dále věří.
Studio Hangar 13 po celkem neúspěšném vydání #Mafia 3 to vypadalo, že velké mínus ve financích povede ke konci studia, přesto to vypadá, že společnost 2K, Hangaru stále věří, minimálně to prozradily oficiální stránky vývojářů, kteří hledají nové lidi mezi sebe na nejrůznější pozice s poznámkou, že tvoří AAA konzolovou hru. 

Hodně se mluví o možném, masivním DLC, to ale rozhodně není možné, něco takového by už dávno bylo oznámeno. A tak teď nezbývá než čekat, sčím americko-české studio přijde. Snad si napraví reputaci.04.01.17 23:30
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one