Loading

Tvůrce PUBG prozradil, jaká bude jeho další hra

Playerunknowns Battlegrounds.png
Brendan Greene (tvůrce Playerunknown's Battlegrounds) se trošku rozpovídal o tom, jakým směrem půjde jeho budoucnost. Není prý žádným tajemstvím, že plánuje práce na nové hře, prý miluje survival hry a tak je jasné, co nás asi v budoucnu čeká. Každopádně slibuje, že dokud ..
Úspěšné hry #PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS máme už snad plný web, no aby ne, jde o jednu z nejhranějších her současnosti přesto, že je stále v předběžném přístupu. A tak už se novináři ptají, jak to bude s Irem, Greenem přezdívaným Playerunknown dál. Veřejně v nejnovějším rozhovoru přiznal, že má rád survival hry, přesněji DAYZ, má však svoje nápady, které by hru udělaly rozhodně trošku jinou.

Prý chce postavit takovou hru, kterou by sám hrál a bavila by ho. No jestli bude stejně kvalitní jako PUBG, proč ne.11.08.17 17:37
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one