Loading
Pátek - 22.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Outlast.png
PC hráči, připravte se, máme pro Vás skvělé zprávy, jeden z populárních zahraničních obchodů právě nabízí ve speciální akci úspěšnou hororovku OUTLAST z roku 2013 ještě v DELUXE EDITION. A ta může být i Vaše, pokud si pospíšíte. Máte na to asi 24 hodin.
Pátek - 15.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
grand theft auto v.png
Pokud čtete tento článek, pravděpodobně jste jedním z majitelů Grand Theft Auto: V kopie, například my v redakci máme hned několik verzí. A není divu, GTA V je všude, kam se podíváte, dle neoficiálního počítadla jde o nejprodávanější hru všech dob, a stále se prodává. 
Úterý - 12.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell
Playerunknowns Battlegrounds.png
Dočkali jsme se, tvůrci Playerunknown's Battlegrounds po týdnech vydává pořádně velký update, ten jak už pár dní víme s sebou přinese novou zbraň, několika úprav zvuků. úpravy mapy, kam vývojáři přidali spousty nových budov a dokonce i městečko Kameshki.
Pátek - 8.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Walking Dead TellTale.png
Že TellTale Games vytvořilo jednu z nejlepších video-herních adaptací komiksu The Walking Dead víme, že si ji ale můžete nyní zahrát a získat zcela zdarma, to už skvělá zpráva. Jde o první sezónu, tak proč zaváhat a nerozšířit si knihovnu o další titul?
Čtvrtek - 7.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
LA Noire.png
Spekulace, které se poslední měsíce pohybovaly internetem právě Rockstar Games oficiálně potvrdilo. Tvůrci Grand Theft Auto či Red Dead: Redemption právě oznámili remasterované LA Noire pro PlayStation 4, Xbox One, Switch a VR zařízení HTC: Vive.
Středa - 6.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
SteamUgg.jpg
Sekce On The House nebyla snad měsíce aktualizována, posledně jsme na Originu mohli najít stařičký Medal of Honor, teď zde najdeme SteamWorld Dig, akční plošinovku, která i po 4 letech od vydání nosí cenovku minimálně 10€ (250 Kč), může být Vaše zcela zdarma a už napořád.
Středa - 30.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Mafia 1.png
V tyto dny je to přesně 15 let, co vyšla legendární MAFIA 1 pro PC. V dobrém na ni vzpomínáme samozřejmě my hráči, ale i samotní tvůrci a velcí herní společnosti. Pojďme si připomenout náročný vývoj hry nebo třeba to, že Mafia vůbec neměla být Mafia.
Úterý - 29.8. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
GOT.png
Dalo by se říci, mistři RPG her, Bethesda. Právě ti možná pracují na video-herní adaptaci oblíbeného seriálu Game of Thrones, alespoň to říká speciálně vytvořená stránka na stránkách Targetu. Bethesda zatím nijak nereagovala, uvidíme, co z toho nakonec vznikne, šance tady ale jsou.
Pondělí - 28.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Bez názvu.png
Letošní Gamescom 2017 byl velký, byl možná největší ze všech, zaměstnanci potvrdili, že šlo o Gamescom s nejvyšší návštěvností vůbec. Horší už to ale bylo s hrami, které jednotlivé společnosti ukázaly, nedočkali jsme se ničeho moc velkého, vše při starém. I když pár oznámení přeci jen bylo.
Sobota - 26.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Half Life 2.png
Tak tohle by nás ani ve snu nenapadlo, autor do dnes nevydané epizody 3 pro Half-Life 2 zveřejnil příběh, který pro Valve napsal. Jenže, před rokem odešel a tak se asi třetího dílu ani epizody 3 nikdy nedočkáme. A napsal celkem rozsáhlý článek na svém oficiálním webu.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one