Loading
 Články s touhle ikonkou by žádný opravdový gamer neměl přehlédnout. Plamínek pouzkazuje na to, že v článku najdete ty nejvíce očekávané informace, obrázky či videa z nejlepších AAA her. 
Čtvrtek - 17.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
WoT.png
World of Tanks, MMO z roku 2010 se po 7 letech od svého vydání dočká singleplayerové, popřípadě co-operační kampaně, kterou Wargaming nazvalo War Stories. Ta nás vezme už 22.8. 2017 na známá místa, kde se za druhé světové války bojovalo. Zní to dobře, co? To ještě nevíte tu špatnou zprávu.
Čtvrtek - 17.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Just Survive.png
H1Z1 je tu s námi už dlouhé roky, i přesto se Studio Daybreak Game rozhodlo skrze poslední velkou aktualizaci přejmenovat hru na Just Survive. Nyní už ji najdete se stejným jménem i na Steamu za symbolickou cenu 20€. S H1Z1 prý hra již nemá nic společného, co všechno se tedy změnilo?
Sobota - 5.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Destiny 2 (1).jpg
Pokud plánujete zakoupit si Destiny 2 od Bungie, tak pozor, hra Vás může vyhodnotit jako cheatera a to z jednoho primitivního důvodu. Stačí, aby jste měli zapnutý nějaký program, který se hře nelíbí a máte vystaráno. Jaké programy Vás mohou stát account, v článku.
Pondělí - 17.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
ATARIBOX.jpg
Pamatujete ještě na článek, kde jsme Vás informovali o konzoli ATARIBOX od ATARI? Tak právě dnes můžeme vidět, jak vlastně taková konzole bude vypadat. Zachrání tahle konzole finanční problémy této společnosti nebo půjde o další kolabs? A co vlastně o konzoli víme?
Sobota - 8.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Ryse Son of Rome.jpg
A máme pro Vás další skvělý dáreček! Tedy ne přímo my, ale zahraniční eshop GameSessions společně se společností AMD, kteří nabízejí teprve pár let starý, super RPG titul Ryse: Son of Rome od Cryteku. A pokud si hru přidáte a vyzkoušíte, zůstane Vám už navždy.
Úterý - 4.7. 2017             Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
PUBG.png
Tak popravdě, takhle brzy jsme to nečekali, tvůrci z Bluehole studia, stojící za populární battle-royal hrou Playerunknown's Battlegrounds před pár týdny oznámili práce na dalších mapách, což pravděpodobně nečekal nikdo. Už teď můžete vidět oficiální ukázku pouštní mapy, vypadá skvěle!
Úterý - 20.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
E3.jpg
Minulý týden jsme se společně podívali na přehled oznámených her během E3 2017. V dnešním speciálu se mrkneme rozsáhle na to nejlepší, co letošní é trojka nabídla. A že toho není málo. Mile nás překvapilo například Far Cry 5, Hunt: Showdown, Spider-man nebo Anthem.
Sobota - 24.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
PS5.jpg
Prezident a CEO společnosti Sony se v rozhovoru s německým webem Golem rozpovídal možná více, než chtěl. V celkem rozsáhlém rozhovoru totiž prozradil, že Sony již neplánuje další upgrady pro PlayStation 4, další konzolí bude nová generace PlayStation 5. Kdy by mohla vyjít?
Pátek - 23.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Killing Floor.jpg
Co si takhle rozšířit knihovnu na Steamu o další klasiku? Co takhle třeba brutální Killing Floor z roku 2009 od studia Tripwire, které se ještě dnes dá hrát v co-operaci s kamarády? Pokud si hru stihnete aktivovat do 24 hodin, zůstane Vám už napořád.
Pátek - 23.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Beyind.jpg
Trošku nečekaně se po ukončení konference E3 2017 objevily gameplay záběry z vývojářského dema. Demo nám ukázalo obrovský svět a nádherný svět, ve kterém můžeme cestovat kam se nám jen zachce. Vše okomentoval desginér Michel Ancel. Více v článku.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one