Loading
 Články s touhle ikonkou by žádný opravdový gamer neměl přehlédnout. Plamínek pouzkazuje na to, že v článku najdete ty nejvíce očekávané informace, obrázky či videa z nejlepších AAA her. 
Úterý - 16.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Ubisoft.png
Z ničeho nic se Ubisoft rozhodl poskytnout takhle vzácné informace. Právě nám do emailu přišlo hned několik hodně zajímavých zpráv, nejdříve jsme tomu nevěřili, ale je to pravda. Ubisoft právě oznámil vývoj The Crew 2, Far Cry 5, Assassin's Creed a další nové hry.
Pátek - 12.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Dungeons 2.png
Velké překvapení se právě objevilo na obchodu Humble Bundle, který nabízí diablovku Dungeons 2 zcela zdarma. Hra, která dnes stále stojí přibližně 30€ (cca 800 Kč) a je zdarma, to je krásný dárek, nemyslíte? Ještě, když Vám zůstane v knihovně už navždy.
Pátek - 12.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
sd.jpg
Určitě si pamatujete na údajně uniklý screenshot z Red Dead Redemption 2, který se objevil na stránkách GTAForums. Jelikož o žádné jiné westernovce mimo připravované hry Ubisoftu nevíme, zdá se to být celkem důvěryhodně. Ale nene, jde o hru Wild West Online.
Úterý - 9.5. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
ac.jpg
Pamatujete na ty různé obrázky, které se za poslední dva roky objevovaly a byly údajně z letošního Assassin's Creed, které nás má vzít do Egypta a jeho okolí? Tak se ukázalo, že nebyly pravé. Teď se ale objevil nový, který už je důvěryhodnější, mrkněte na to.
Neděle - 7.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Dota 2.jpg
Je to neuvěřitelné, ale Valve opravdu oznámilo něco, co má společného s příběhem! Tentokrát jde o už zaběhlou a oblíbenou Dotu 2, kterou můžete hrát už nějaký ten rok. Teď však, hodně překvapivě Valve oznamuje příběhovou kooperační část, co nabídne?
Neděle - 7.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Ready or Not.jpg
Že Vám stejně jako nám chybí pokračování série SWAT nebo jiných, opravdu taktických akcí, na kterou si například Rainbow Six: Siege pouze hraje? Tak potom by Vás mohlo zaujmout právě oznámené Ready or Not od Void studia, podívejte na první záběry a info.
Neděle - 16.4. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Star Wars Battlefront 2.png
Už celé dva dny se snažíme nashromáždit co nejvíce informací o očekávaném Star Wars: Battlefront 2 studia DICE. Podařilo se nám zjistit spousty informací o ději, máme datum vydání, plnohodnotný trailer a parádní screenshoty ve vysokém rozlišení.
Pátek - 14.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Instagram.png
Sociální síť Instagram se těší stále větší oblibě. A protože video hry jsou občas zároveň i uměleckými díly, rozhodli jsme se, že pro Vás připravíme vlastní oficiální účet @spite.cz. Co zde budeme přidávat? Nemusíte se bát dlouhých článků nebo časté aktivity. Čtěte více.
Úterý - 11.4. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Elder Scrolls Online.png
Není toho poslední dobou nějak moc zdarma? Například jsme nyní mohli hrát celý týden PayDay 2 od Overkillu, dnes to je na dalších 7 dní zdarma The Elder Scrolls: Online od Bethesdy. Dobrou zprávou je, že trial není kromě času nijak omezený. 
Čtvrtek - 5.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Forza.png
Pokud se nemůžete dočkat nové konzole Xbox Scorpio od Microsoftu, tak je tenhle článek přímo pro Vás. Digital Foundry se totiž dočkalo skvělého dárku, Microsoft jim exkluzivně povolil prozradit pár informací ohledně očekávané konzole, která vyjde už letos v zimě.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png

SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one