Loading
Vítejte v sekci, kterou by žádný správný gamer neměl přehlédnout! Najdete zde opravdu pouze ty nejzajímavější informace ze světa her.
 
Středa - 18.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Gabe Newell.png
Co víc by jste si přáli, než ty nejoficiálnější odpovědi od samotného Gabe Newella z Valve? Dnes v noci proběhlo populární AMA na Redditu, kde Gabe Newell jakožto zakladatel Valve a Steamu odpovídal na otázky hráčů, kteří ho samozřejmě nešetřili. Jaké byly jeho odpovědi?
Úterý - 17.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Gabe Newell.png
Half Life 3 je věčné téma, každou chvíli se něco spekuluje, každou chvíli někdo z Valve řekne, že na hře se nepracuje či že hra neexistuje. Jak tomu ale opravdu je, by jsme se mohli dozvědět už dnes v noci, samotný Gabe Newell (zakladatel šéf Valve) bude odpovídat živě na otázky hráčů.
Pátek - 13.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Nintendo Switch.png
Konečně jsme se dočkali, uběhly téměř čtyři měsíce od oficiálního oznámení konzole Nintendo Switch. Až do včera jsme věděli pouze jak konzole vypadá. Dnes už jsme o něco chytřejší, více jak hodinová Nintendo konference prozradila cenu, datum vydání a pár specifikací.
Úterý - 10.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Scalebound.png
Microsoft dnes vydal oficiální tiskovou zprávu, kde oznámil ukončení dlouholetého vývoje, RPG hry s draky Scalebound, která byla vyjít letos na Xbox One a Windows 10 skrze Xbox Play Anywhere. Vývojáři smazali jak oficiální stránky, tak všechna videa z YouTube.
Neděle - 8.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
GeFroce Now.png
Veletrh CES 2017 je definitivně u konce, tam nechyběl gigant NVIDIA, který ne jen, že ukázal záběry z Mass Effect: Andromeda, představil také výrazně vylepšenou službu GeForce Now. Díky rapidně upgradované verzi si budeme moct už brzy zahrát nejnovější hry na ULTRA i na starých PC.
Pondělí - 2.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
COD 2017.png
Call of Duty letos (2017) určitě vyjde, otázkou je, zda-li nás Activision "překvapí" a udělá sci-fi střílečku nebo opravdu překvapí a udělá něco z minulosti - nejčastěji se mluví o válce ve Vietnamu či zkrátka druhé světové válce. Nasvědčuje tomu i nový obrázek od tvůrce Call of Duty.
Pondělí - 26.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
2017.png
Rok 2016 je téměř za námi, přinesl nám spousty zajímavých her, ať už šlo o velká pokračování sérií, ta nových značek. Tohle všechno je nyní minulostí, nás už v tuto chvíli zajímá rok 2017. Pojďme se detailně podívat na velký preview nejočekávanějších her.
Neděle - 25.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
BF.png
Vítáme Vás opět u našeho speciálu - Nahlédněme do historie a připomeňme si, jak šla evoluce nejznámějších, největších a nejoblíbenějších herních sérií vůbec. Tentokrát jsme pro Vás vybrali skvělou FPS sérii Battlefield / DICE, která si napravila svou reputaci vydáním skvělého BF1.
Čtvrtek - 22.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
SPITE mass.png
Stejně jako každý rok je dobré poohlédnout se zatím, co se za uplynulý rok stalo. S velkým překvapením Vám musím říct, že rok co rok je stále více her, které dostaly celosvětové nebo u nás ohodnocení 9 z 10 a více. Letos jich bylo rovnou deset, podívejte, jaké to byly.
Pátek - 16.12. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Test Drive.png
Poslední díl Test Drive s podtitulem Ferrari vyšel už v roce 2012, od té doby jakoby se po hře slehla zem. Ferrari se prostě nepovedlo, PC verze byla otřesná – narozdíl od minulého dílu s podtitulem Unlimited 2, který hráče prostě bavil! Teď to vypadá, že by jsme...
Civilization VI ke stažení
Civilization VI ke stažení
Watch Dogs 2 PC DVD.png
Dishonored 2.png
Call of Duty Infinite Warfare PC DVD.png
Skyrim Special Edition PC DVD.png
Titanfall 2 PC DVD.jpg
Battlefield 1 ke stažení
Battlefield 1 ke stažení
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one