Loading
 Články s touhle ikonkou by žádný opravdový gamer neměl přehlédnout. Plamínek pouzkazuje na to, že v článku najdete ty nejvíce očekávané informace, obrázky či videa z nejlepších AAA her. 
Rayman.png
Pondělí - 16.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell

S celkem zajímavou zprávou nepřišel přímo Ubisoft, ale sám autor značky Beyond Good & Evil, Michel Ancel, který v tyto dny připravuje dvojku. Po vydání by se rád pustil do...
PUBG.png
Neděle - 15.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell
 
Redakce zahraničního PC Gameru se dostala k pokročilému vývoji Playerunknown's Battlegrounds, kde si mohli vyzkoušet třeba novou pouštní mapu, podívejte na ní.
Úterý - 10.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
BF2.png
Pravděpodobně stejně jako vy, tak i my jsme si vyzkoušeli otevřenou Beta verzi Star Wars: Battlefront 2, která trvá už pár dní a končí zítra dopoledne. Jelikož jsme testovali i tu z roku 2015, máme sčím srovnávat, na výsledek našeho názoru či porovnání obou dílů se mrkněte v pokračování.
Pondělí - 9.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Wargaming Prague.png
Skvělou a dost nečekanou zprávu, právě přineslo studio Wargaming, tvůrci World of Tanks, World of Warplanes nebo World of Warships, kteří otevřeli v České Republice hned dvě nové pobočky, jednu v Brně a druhou v Praze. Pro kolik lidí se tak otevře možnost práce?
Úterý - 3.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Garn Turismo Sport.png
Máte konzoli PlayStation 4 či PlayStation 4 Pro? Potom zbystřete, Sony naplánovalo hodně promakanou otevřenou Beta verzi závodů Gran Turismo: Sport, začne už 9.10. 2017, doboru zprávou je, že nemusíte využívat služby PlayStation Plus. Více v článku.
Pondělí - 2.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
The Witcher 1997.png
Tohle jste možná nevěděli, téměř deset let předtím, než vyšel první díl The Witcher (2008) se studio Metropolis Soft. pokoušelo o vůbec první video-herní adaptaci Zaklínače, jak vypadala? Na to se můžete podívat v článku, kde máme 12 minutové demo z roku 1997.
Pátek - 22.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Outlast.png
PC hráči, připravte se, máme pro Vás skvělé zprávy, jeden z populárních zahraničních obchodů právě nabízí ve speciální akci úspěšnou hororovku OUTLAST z roku 2013 ještě v DELUXE EDITION. A ta může být i Vaše, pokud si pospíšíte. Máte na to asi 24 hodin.
Pátek - 15.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
grand theft auto v.png
Pokud čtete tento článek, pravděpodobně jste jedním z majitelů Grand Theft Auto: V kopie, například my v redakci máme hned několik verzí. A není divu, GTA V je všude, kam se podíváte, dle neoficiálního počítadla jde o nejprodávanější hru všech dob, a stále se prodává. 
Úterý - 12.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell
Playerunknowns Battlegrounds.png
Dočkali jsme se, tvůrci Playerunknown's Battlegrounds po týdnech vydává pořádně velký update, ten jak už pár dní víme s sebou přinese novou zbraň, několika úprav zvuků. úpravy mapy, kam vývojáři přidali spousty nových budov a dokonce i městečko Kameshki.
Pátek - 8.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Walking Dead TellTale.png
Že TellTale Games vytvořilo jednu z nejlepších video-herních adaptací komiksu The Walking Dead víme, že si ji ale můžete nyní zahrát a získat zcela zdarma, to už skvělá zpráva. Jde o první sezónu, tak proč zaváhat a nerozšířit si knihovnu o další titul?
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one