Loading
 Články s touhle ikonkou by žádný opravdový gamer neměl přehlédnout. Plamínek pouzkazuje na to, že v článku najdete ty nejvíce očekávané informace, obrázky či videa z nejlepších AAA her. 
Pondělí - 27.3. 2017        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Chivalry.png
Pokud jste někdy uvažovali o tom, že si pořídíte tuhle FPS hru ze středověku a nikdy jste se k tomu neodvážili, popřípadě jste hráli její trial a bavila Vás, tak máme dobré zprávy. Každý, kdo si hru přidá do své knihovny, zůstane mu zdarma navždy. Pozor, čas máte jen do....
Sobota - 25.3. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Call of Duty WW II.png
A je to tady, oznámení nového Call of Duty se pomalu blíží a jak to tak vypadá, určitě potěší většinu hráčů, podle právě uniklého plakátu by jsme se měli opět podívat do druhé světové války, alespoň to je na plakátu vidět. Zároveň se tim pravděpodobně odhalil i název letošního dílu.
Čtvrtek - 23.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Absu.png
Zdá se, že po delší době tu máme oznámené hodně zajímavé RPG od doposud neznámého indie studia Sloclap. Jmenuje se Absoluver a nepůjde jen tak o klasickou RPG, jak jí všichni známe. Tahle hra totiž nabídne krásně vizuální svět plný bojového umění. Více v článku.
Středa - 22.3. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
SPITE E3.png
Tohle se Sony líbit nebude. Na internet se totiž dostal jejich plán, který pravděpodobně patří E3 2017 konferenci. Už dnes, téměř tři měsíce před zahájením tedy víme, co by mohl tento gigant ukázat. Plán se zdá důvěryhodný. Je na něm například nový Assassin's Creed nebo Destiny 2.
Pondělí - 20.3. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Witcher 4.png
Polské indie studio CD Project RED právě oznámilo naprosto parádní zprávu. Šéf vývoje prozradil, že The Witcher 3 rozhodně nebyl posledním dílem. No ještě, aby jo. Spousty hráčů je to srdcová záležitost a ty výdělky? O to přijít nechcete. Co o dalším díle prozradili?
Úterý - 7.3. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Zelda.png
Pravděpodobně, aktuálně největší chlouba Nintenda, dobrodružství The Legend of Zelda: Breath of the Wild je hlavním lákadlem nové konzole Switch, která je v prodeji necelý týden. Partě nadšenců se však podařilo hru rozjet na PC. Tohle asi Nintendo nepotěší. Podívejte na video.
Středa - 1.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Borderlands 3.png
Téměř před rokem se studio Gearbox objevilo na PAX East 2016, kde oznámilo práce na Borderlands 3, lidé byli nadšení, bohužel jsme se však nedočkali žádného materiálu v podobě obrázků či videí ze hry. Až nyní, na konferenci GDC 2017, kde ukázali záběry z vývojářské demo verze.
Středa - 1.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
AVATAR.png
S velkým překvapením nyní dorazil oficiálně sám Ubisoft, který prozradil, že se již brzy dočkáme oznámení jejich nové hry ze světa AVATAR, přesněji, světa Pandora. Na hře pracuje studio, které vytvořilo parádní The Division. Hra dokonce poběží na stejném enginu Snowdrop.
Čtvrtek - 16.2. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Origin Access.png
Při čtvrtku pro Vás máme skvělé zpráva, EA se rozhodlo nabídnout službu Origin Access (PC) svým uživatelům zcela zdarma a to na celý týden. Co to vlastně znamená? Zdarma si můžete hrát klidně 20 originálních her, které v této službě najdeme. Jaké to například jsou máte v článku.
Pondělí - 6.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
de_dust 2.png
Valve se rozhodlo k zásadnímu kroku co se týče kompetitivních zápasů Counter Strike: Global Offensive. Oficiálně tam skončí legendární mapa de_dust 2, která je v 95% ta nejhranější vůbec. Nahradí jí aktualizované de_inferno, která se zároveň stává oficiální mapou hry.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one