Loading

The Division dostalo velký update 1.8

Středa - 6.12. 2017           Autor: Jakub Hergesell

Pokud jste už na The Division zanevřeli, škoda, Ubisoft právě vydal aktualizace 1.8, která opět otevírá další část světa o West Side Pier, kde najdeme nové aktivity. Více v článku.
Už jste se dlouho nepodívali do #The Division? Škoda, Ubisoft totiž po více než roce od vydání hru konečně dává do stavu, na který jsme tolik čekali. Aktualizace 1.8 otevřela další část světa o West Side Pier, kde najdeme spousty nových aktivit. Navíc se dočkáme i dvou nových módů, Skirmish, což je klasický deathmatch, ve kterém se proti sobě postaví dva čtyřčlenné týmy. Mód Resistance na nás pošle hordy nepřátel, Ti budou s další vlnou silnější a silnější. 

Tohle všechno si budou moct vyzkoušet všichni, i Ti hráči, kteří nevlastní kopii The Division. Od 7.12. - 10.12. 2017 bude zdarma včetně všech vydaných DLC. The Division.png
06.12.17 12:27
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one