Loading

Star Wars: The Old Republic - PREVIEW

metalicStar_WarsLogo.jpg
Nová hra ze známého filmu hvězdné války (STAR WARS) má pokračování a my Vám přinášíme podrobné informace jak hra bude vypadat, jestli si ji Vás počítač může dovolit a nějaký ten popis co nás vlastně čeká. 
Hra Star Wars: The Old Republic překvapí na první pohled každého, který si tuto hru bude chtít předobjednat nebo rovnou někde koupit. Její cena se totiž pohybuje přibližně na 2.900 kč, což jse snad i nemožné a nevěřím, že hra bude nějak více kupována. 

Hra je oblíbená hlavně z důvodu, že každý z nás nepochybně viděl alepsoň jeden díl nebo-li část filmu Hvězdné Války. Po celém světě lidé znají světelné meče a bílé obleky Vašich nepřátel. Poslední díl poběžní na stejném engine jako ti předtím. Jediné co nás trochu překvapí je grafika. EA se snažili více vydetailovat tváře, podlahy nebo střelbu s výbuchy.Podle všeho, by EA měli vydat BETA verzi, kterou si může zkusit každý z nás. To je příležitost hru otestovat i z důvodu koupím se hru nebo nekoupím. Nároky této hry nebudou příliš vysoké a podle všeho si ji bude moct dovolit každý průměrný počítač. Stránka eurogamer nabízí informace o nárokách této hry. Již teď mlžete číst minimální požadavky.

OS: XP, Vista, 7
Procesor: AMD Athlon 64 X2 4000+ nebo Intel Core 2 Duo
Grafická karta: ATI X1800 nebo NVIDIA 7800 nebo překvapivě integrovaná 4100 od Intelu.
RAM: 1.5

Hru si již teď můžete předobjednávat ve Vašich oblíbených eshopech nebo čekat až bude u nás jako FREE. 

SPITE TV - Gameplay

02.08.11 08:20
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one