Loading

Square Enix oznamují Life is Strange 2

life is strange.png
A týden plný oznámení nových her stále nekončí. Dnes se opět ozvalo vydavatelství Square Enix společně s vývojáři studia Dontnod a oznámili práce na pokračování úspěšné advnetury Life is Strange. Na první detaily o hře si však musíme počkat, nemáme prozatím nic, možná E3.
Když byla v roce 2014 oznámena zajímavá adventura #Life is Strange, nikdo pravděpodobně nečekal, že by se kreslená a nenápadná hra na epizody mohla takhle chytit. Je rok 2017 a tvůrci hlásí 3 milióny prodaných kopií, což je samozřejmě úspěch. A tak už jsme jen čekali, kdy sakra oznámí druhý díl.

A to se stalo právě nyní. Bohužel tvůrci neprozradili vůbec nic, jediné co řekli je, že hru bude dělat stejný tým, jako v případě jedničky. Tak doufejme, že stejně kvalitně. Více informací asi až na E3, kam se Square Enix chystá.18.05.17 20:44
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one