Loading
Burnout Paradise.png
Čtvrtek - 14.12. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Fanoušci a milovníci závodních her, EA Vás možná brzy potěší, poslední hodiny se mluvé o remasteru Burnoutu z roku 2008. Prozradil to zahraniční magazín GamePress.
PS5.jpg
Pátek - 10.11. 2017            Autor: Jakub Hergesell

Jeden z ředitelů Ubisoftu, Yves Guillemot právě prozradil, že další generace konzolí (PlayStation a Xbox) by mohly dorazit až klidně za dva roky. Kolik by mohly stát? Máme info.
Středa - 27.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Atari BOX.png
Určitě Vám neuniklo, že téměř mrtvá společnost ATARI připravuje novou domácí herní konzoli. Psali jsme o ni několikrát, přesto toho moc nevíme. Nyní se ale objevil někdo, kdo tvrdí, že se dostal k oficiálnímu, ještě nevydaném Newslatteru, co zprávy o konzoli prozradily?
Úterý - 29.8. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
GOT.png
Dalo by se říci, mistři RPG her, Bethesda. Právě ti možná pracují na video-herní adaptaci oblíbeného seriálu Game of Thrones, alespoň to říká speciálně vytvořená stránka na stránkách Targetu. Bethesda zatím nijak nereagovala, uvidíme, co z toho nakonec vznikne, šance tady ale jsou.
Úterý - 6.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Bethesda.png
Na Redditu se objevil někdo, komu by jen těžko věřil i ten největší naivista. Uživatel 4Chan tvrdí, že je leaker a Bethesda plánuje oznámit sci-fi RPG hru Starfield v otevřeném světě. Údajně by měla mixovat Mass Effect a The Elder Scrolls. Co je na tom pravdy?
Čtvrtek - 1.6. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Life is Strange Pre-Quele.png
Square Enix už oficiálně potvrdili vývoj druhého dílu skvělé adventury Life is Strange od Dontnod studia, více ale neprozradili. Teď se na internet dostaly obrázky, které prý pochází právě z pokračování, které by mělo být pre-quelem (údálosti dějící se před prvním dílem). 
Pondělí - 15.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Zelda.png
Zatím nejlépe hodnocená hra letošního roku, The Legend of Zelda: Breath of the Wild možná dostane svou mobilní adaptaci, hovoří o tom důvěryhodný zdroj v podobě Wall Street. Hru by se nastarost mělo dostat studio DeNa, které tvoří většinu her pro Nintendo.
Středa - 10.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Pogba.jpg
Na interner se před pár desítkami hodin dostalo video, které údajně uniklo z letošního dílu FIFA 18 od EA Sports. Úniku se samozřejmě nedá 100% věřit, zatím je i už klasické demo stále daleko, přesto tomu věnujeme článek. Tyhle novinky by se letos mohly objevit, mrkněte na to.
Pondělí - 8.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Call of Juarez.jpg
Producent Ubisoftu právě přiznal natáčení live action traileru, který by jsme mohli vidět už na E3 2017, podle všeho jde o westernovou záležitost, údajně se natáčelo v prostředí, které jsou specifická právě westernem. Jeff Guillot řekl, že jde o pokračování už zaběhlé značky, co to bude?
Neděle - 7.5. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Assassins Creed Empire.png
Připravovaný díl Assassin's Creed dorazí už letos na podzim, to je jisté, dokonce bylo téměř jisté, že ponese podtitul Empire, jak se však ale nakonec zdá, mohl to být jen vývojářský název, finální pojmenování by mělo být Assassin's Creed: Origin.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one