Loading
DiRT Rally.jpg
Úterý - 25.9. 2018          Autor: Jakub Hergesell

Codemasters a FIA World RallyCross včera přidali naprosto identické tweety, kde napsali jednoduše jen "2.0". Co může číslovka naznačovat? Pravděpodobně pokračování simulatoru DiRT Rally z roku 2015.
BF V.png
Pátek - 2.3. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Na internet se dostaly velmi důvěryhodné informace, které přinesl zahraniční web VentureBeat. Údajně mají první zásadní informace o letošním Battlefield V.
Black Ops 4.png
Úterý - 6.2. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Údajný Insider a redaktor Marcus Sellars tvrdí, že letošní díl populární série Call of Duty, přijde se čtvrtým dílem Black Ops. Prý by mělo dorazit i na Nintendo Switch.
Forza.png
Středa - 10.1. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Doposud neoznámené závody Forza Horizon 4 jsme měli v merku už minulý týden, kdy vyšly najevo první údajně pravé informace. Teď máme možná datum vydání.
GTA 6.jpg
Úterý - 9.1. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Na internetu se objevily spekulace ohledně vývoje Grand Theft Auto: VI, "někdo" údajně ví, jak si GTA 6 vede, kdy by mohlo vyjít nebo kde se odehraje děj. 
Forza Horizon 4.png
Čtvrtek - 4.1. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Hodně zajímavé informace se podařily získat uživateli Klobrille, který na Redditu zveřejnil pár vět o tom, že nás další díl Forzy vezme do Japonska, nebo že se připravuje nový Fable.
Burnout Paradise.png
Čtvrtek - 14.12. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Fanoušci a milovníci závodních her, EA Vás možná brzy potěší, poslední hodiny se mluvé o remasteru Burnoutu z roku 2008. Prozradil to zahraniční magazín GamePress.
PS5.jpg
Pátek - 10.11. 2017            Autor: Jakub Hergesell

Jeden z ředitelů Ubisoftu, Yves Guillemot právě prozradil, že další generace konzolí (PlayStation a Xbox) by mohly dorazit až klidně za dva roky. Kolik by mohly stát? Máme info.
Středa - 27.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Atari BOX.png
Určitě Vám neuniklo, že téměř mrtvá společnost ATARI připravuje novou domácí herní konzoli. Psali jsme o ni několikrát, přesto toho moc nevíme. Nyní se ale objevil někdo, kdo tvrdí, že se dostal k oficiálnímu, ještě nevydaném Newslatteru, co zprávy o konzoli prozradily?
Úterý - 29.8. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
GOT.png
Dalo by se říci, mistři RPG her, Bethesda. Právě ti možná pracují na video-herní adaptaci oblíbeného seriálu Game of Thrones, alespoň to říká speciálně vytvořená stránka na stránkách Targetu. Bethesda zatím nijak nereagovala, uvidíme, co z toho nakonec vznikne, šance tady ale jsou.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one