Loading
Pondělí - 15.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Zelda.png
Zatím nejlépe hodnocená hra letošního roku, The Legend of Zelda: Breath of the Wild možná dostane svou mobilní adaptaci, hovoří o tom důvěryhodný zdroj v podobě Wall Street. Hru by se nastarost mělo dostat studio DeNa, které tvoří většinu her pro Nintendo.
Středa - 10.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Pogba.jpg
Na interner se před pár desítkami hodin dostalo video, které údajně uniklo z letošního dílu FIFA 18 od EA Sports. Úniku se samozřejmě nedá 100% věřit, zatím je i už klasické demo stále daleko, přesto tomu věnujeme článek. Tyhle novinky by se letos mohly objevit, mrkněte na to.
Pondělí - 8.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Call of Juarez.jpg
Producent Ubisoftu právě přiznal natáčení live action traileru, který by jsme mohli vidět už na E3 2017, podle všeho jde o westernovou záležitost, údajně se natáčelo v prostředí, které jsou specifická právě westernem. Jeff Guillot řekl, že jde o pokračování už zaběhlé značky, co to bude?
Neděle - 7.5. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Assassins Creed Empire.png
Připravovaný díl Assassin's Creed dorazí už letos na podzim, to je jisté, dokonce bylo téměř jisté, že ponese podtitul Empire, jak se však ale nakonec zdá, mohl to být jen vývojářský název, finální pojmenování by mělo být Assassin's Creed: Origin.
Čtvrtek - 13.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Call of Duty WW II.png
Je to téměř měsíc, co se na internet dostaly fotografie plakátů, které údajně zachycují marketingovou část nového Call of Duty, které má dostat podtitul WW II, tedy druhá světová válka. Teď pravděpodobně unikl další plakát, tentokrát však rovnou datem vydání.
Pátek - 31.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
SPITE E3.png
E3 2017 konference se nezadržitelně blíží, po celkem důvěryhodném úniku her společnosti Sony tu máme další zajímavý seznam, tentokrát Ubisoftu a Warner Brosu. Seznam prozradil, jaké další, ještě neoznámené hry tam uvidíme. Co takhle nový Assassin nebo Batman?
Pondělí - 20.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Forza Motorsport X.jpg
Snad každý rok tu teď máme alespoň jeden ze závodů Forza. Poslední díl Horizon 3 byl skvělou zábavou, ani by jsme se tedy nedivili, kdyby letos vyšla s podtitulem Motorsport. Něco takového se pravděpodobně plánuje, unikl obrázek z prezentace.
Pondělí - 20.3. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Assassins Creed Empire.png
Znají už zahraniční eshopy datum vydání letošního Assassin's Creed s udajným podtitulem Empire? Podle švýcarského obchodu Alcom se vydání plánuje na Říjen. Vlastně jsme takový datum očekávali, jde o běžný měsíc pro Assassin's Creed nebo Watch Dogs. 
Pátek - 27.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
LA Noire.png
Už před nějakou dobou se často mluvilo o možném remasteru detektivní akce LA Noire od Rockstar Games, nic se však nepotvrdilo a spekulace tak skončily v zapomnění. Jenže teď opět svitla naděje, podle stránky DFG se na remasteru pracuje a to pro PS4, XONE a Switch. 
Čtvrtek - 5.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Beyond and.png
Po prvé v září 2016 se objevila první "zmíňka" o možném vývoji druhého dílu Beyond Good & Evil, který se potvrdil hned v říjnu oficiálním Instagram účtem vývojáře Michel Ancel. Bylo to však naposled, co jsme o hře slyšeli, teď, po pár měsících přišla špatná zpráva.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png

SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one