Loading
Pondělí - 20.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Forza Motorsport X.jpg
Snad každý rok tu teď máme alespoň jeden ze závodů Forza. Poslední díl Horizon 3 byl skvělou zábavou, ani by jsme se tedy nedivili, kdyby letos vyšla s podtitulem Motorsport. Něco takového se pravděpodobně plánuje, unikl obrázek z prezentace.
Pondělí - 20.3. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Assassins Creed Empire.png
Znají už zahraniční eshopy datum vydání letošního Assassin's Creed s udajným podtitulem Empire? Podle švýcarského obchodu Alcom se vydání plánuje na Říjen. Vlastně jsme takový datum očekávali, jde o běžný měsíc pro Assassin's Creed nebo Watch Dogs. 
Pátek - 27.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
LA Noire.png
Už před nějakou dobou se často mluvilo o možném remasteru detektivní akce LA Noire od Rockstar Games, nic se však nepotvrdilo a spekulace tak skončily v zapomnění. Jenže teď opět svitla naděje, podle stránky DFG se na remasteru pracuje a to pro PS4, XONE a Switch. 
Čtvrtek - 5.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Beyond and.png
Po prvé v září 2016 se objevila první "zmíňka" o možném vývoji druhého dílu Beyond Good & Evil, který se potvrdil hned v říjnu oficiálním Instagram účtem vývojáře Michel Ancel. Bylo to však naposled, co jsme o hře slyšeli, teď, po pár měsících přišla špatná zpráva.
Úterý - 3.1. 2017        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
2017 COD.png
Už včera jsme Vás informovali o zajímavém obrázku/přáníčku k novému roku od jednoho z tvůrců letošního roku (listopad 2017), kde se neobjevilo pouze přání, ale také zbraň, která měla něco naznačit. Stejně tak nám chce celé studio Sledgehammer Games něco naznačit tímto trailerem.
Pondělí - 26.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Superman.png
Je to přesně 6 měsíců, co se tahle zpráva po prvé objevila mezi spekulacemi, kdy údajně tvůrci TPS série Batman: Arkham pracují na další sérii se superhrdinou od DC, a to Supermanem. Po delší odmlce to ale opět vypadá nadějně, Rocksteady studio prý hru brzy oznámí.
Úterý - 20.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Suicide Squads.png
V létě na internetu kolovala informace ohledně filmu Suicide Squad, který měl dostat i svou herní adaptaci. Podle úniklých informací na hře pracovalo studio stojící za Batman: Arkham Origins. Nyní se ale objevila zpráva o tom, že tvůrci hru zrušili a věnují se novému Batmanovi.
Středa - 14.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Cyberpunk 2077.png
Na Cyberpunk 2077 od tvůrců The Witcher 3 se naplno pracuje už několik měsíců, přesto nás vývojáři ujišťovali, že vývoj hry je teprve v plenkách a jen tak se ho nedočkáme. Říkali to však začátkem letošního roku. Švédský obchod nyní možná prozradil, kdy skutečně vyjde.
Čtvrtek - 8.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Ryse.png
Na internetu se objevil obrázek, který odkazuje na pokračování středověké akce Ryse: Son of Rome od Cryteku. Má se jmenovat Ryse: The Empire - tedy alespoň podle údajně uniklého obrázku, lidé nyní spekulují, zda je to opravdu realné, nebo ne. Co myslíte vy?
Úterý - 1.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Shadow of the Tomb Raider.png
Že se časem objeví další pokračování úspěšné série Tomb Raider je téměř jisté, jak to ale nyní vypadá, možná dokonce unikl název dalšího dobrodružství s mladou Larou Croftovou. Možná se totiž jmenuje Shadow of the Tomb Raider, prozradil to dokument, na kterém pracoval ....
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one