Loading
Neděle - 21.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Destiny 2.png
Destiny 2, rozhodně hra, která se stane adeptem na hru roku 2017 se ukazuje na nejnovějších záběrech ze hry. Většinou přinášíme galerie pár screenů, které tvůrci ukazují, tentokrát toho ale Bungie ukázalo mnohem víc. Máme pro Vás více jak 30 screenů v parádním rozlišení.
Neděle - 21.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Destiny 2.png
Jak už pár dní víme, Destiny 2 se na PC platformu trochu zpozdí, naštěstí to jen nasvědčuje tomu, že Activision chce dokonalou hru bez problémů s kterými se potýká dnes většina her. A to je například mizerná optimalizace apod. Jako omluvu ale musíme přijmou tyto super screenshoty ve 4K.
Pátek - 5.5. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Darksiders 3.jpg
Dlouho očekávané Darksiders 3 je konečně tady, tedy ne tak uplně, jen jeho oznámení, které dorazilo před pár dny. Ač jsme už při oznámení dostali nějaké screeny, THQ Nordic ukazují další a to především hlavní hrdinku Fury a prostředí postapokalyptického světa.
Sobota - 15.4. 2017            Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Star Citizen.jpg
Vývoj Star Citizen stále pohodlně pokračuje, tvůrci v nejnovějším deníčku popisují novinky aktualizace 3.0.0. a zveřejňují nádherné záběry ze hry. Jsou sice jen na čtyřech záběrech, ale rozhodně potěší všechny, kteří se na hru těší stejně jako my.
Neděle - 2.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Project Cars 2.png
Očekávané závody Project Cars 2 byly oznámeny už v roce 2015, potom se dlouho nic nevědělo a teď už víme, že hra vyjde v září. Po delší době tu máme konečně nové materiály, rovnou 10 nových záběrů v podobě in-game screenshotů. 
Čtvrtek - 23.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Battalion 1944.png
Válečné Battalion 1944 od Bulhead studia nás vezme do druhé světové války už brzy, kdy hru v předběžném přístupu vydá Square Enix. Dnes tu máme zcela novou sadu několika in-game screenshotů. No, nevypadaj zle. 
Středa - 8.3. 2017        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Middle-earth Shadow of War.png
Zdá se, že teď o pokračování Middle-earth ze světa pána prstenů uslyšíme často. Od oznámení, po teaser a dnešních 16 minut ze hry tu máme pár screenshotů ve vysokém rozlišení. A že vypadají náramně. Snad takhle dopadne i finální verze hry. 
Sobota - 4.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
State of Decay 2.png
Zatím co jsme doposud mohli vidět spíše pohled na přírodu a okolí ze survivalu State of Decay 2, dnes tu máme poněkud něco brutálnějšího. Na nejnovějších obrázcích ze hry, které jsou opět pouze artworky můžeme vidět hordu mrtvých zombíků nebo několik mrtváků přivázaných ke stromu.
Středa - 1.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Borderlands 3.png
Téměř před rokem se studio Gearbox objevilo na PAX East 2016, kde oznámilo práce na Borderlands 3, lidé byli nadšení, bohužel jsme se však nedočkali žádného materiálu v podobě obrázků či videí ze hry. Až nyní, na konferenci GDC 2017, kde ukázali záběry z vývojářské demo verze.
Neděle - 19.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
State of Decay 2.png
Pokračování zombie survivalu State of Decay vypadá stále slibněji. Po parádním traileru a několika obrázcích z minulého roku, nám Microsoft společně s Undead Labs ukazují dalších pár obrázků. Tentokrát se podíváme do jednoho z domů, na polo-rozpadlý most nebo na odlehlou stodolu.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png

SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one