Loading
This Land is My Land.jpg
Sobota - 10.11. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Před více než rokem oznámilo GameLab studio westernovku This Land is My Land, kde se ujmeme role indiána, který půjde vrátit kovbojům to, co jim patří. Mrkněte na nové screenshoty ze hry.
The New World.jpg
Pondělí - 5.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Zdá se, že Amazon Game Studios bude konečně prozrazovat stále více detailů o už dávno oznámené MMORPG hře The New World. Zatím co posledně jsme se dočkali prvního gameplaye, dnes tu máme dalších pár obrázků.
Red Dead Redemption 2.jpg
Středa - 26.9. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Rockstar Games nám novou sadou screenshotů opět dokazuje, že PlayStation 4 a Xbox One ještě nepatří do starého železa. Detaily zvířat z Red Dead Redemption 2 jsou naprosto parádní.
Red Dead Redemption 2.jpg
Úterý - 18.9. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Westernová akce se po delší době ukazuje na nových screenshotech a že jich máme hodně! Jsou plné akce a detailů, kterými se nemůže pyšnit moc her. Podívejte na tu nádheru, vychází už brzy.
Cyberpunk 2077.jpg
Úterý - 21.8. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Polští vývojáři z CD Projekt RED v rámci Gamescom 2018 ukázali nové screenshoty z Cyberpunk 2077. Traileru se bohužel asi nedočkáme, každopádně, obrázky vypadají naprosto perfektně.
Session.jpg
Pondělí - 2.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

O skateboardové hře Session jsme po prvé slyšeli už v Listopadu 2017, později se ji však ujmul Microsoftu, který ji také představil na E3 2018, Po ani ne měsíci tu máme pár hodně pěkných screenshotů.
Ancestors The Humankind Odyssey.jpg
Neděle - 1.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Po dlouhých měsících se ukazuje i akční hra Ancestors: The Humankind Odyssey od původních tvůrců Assassin's Creed 2. O samotné hře stále víme absolutní minimum, my jsme však rádi za screenshoty.
ac odyseey.jpg
Neděle - 10.6. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Německý web GamePro.de si teď musí klepat pořádně na čelo, nejen, že ukázaly screenshoty z ještě neoznámeného Just Cause 4, teď zveřejnily i sadu z Assassin's Creed: Odyssey. V článku několik záběrů.
Just Cause 4.jpg
Neděle - 10.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Nejen, že obchody proflákly brzké oznámení Just Cause 4 ještě před oznámením, teď unikly i celkem dobře vypadající screenshoty, uvidíte jak jinak, než výbuchy a bláznivě akční svět. 
Serious Sam 4.jpg
Sobota - 9.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Nedavno oznámené pokračování brutálního Serious Sam nám toho moc neřeklo, více se dozvíme na E3 2018, do té doby musejí stačit vůbec první screenshoty ze hry. Vypadají překvapivě velmi dobře.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one