Loading
Rune Ragnarok.png
Pátek - 15.12. 2017            Autor: Jakub Hergesell

Vikingové a okolí otevřeného světa RPG hry Rune: Ragnarok se předvádí na nových a pohledných screenshotech. Nové informace o hře ale pořád Human Head Studios tají. 
Warhammer Vermintide 2.png
Středa - 29.11. 2017           Autor: Jakub Hergesell

Druhý díl Vermintide oznámený teprve nedavno je stále plný tajemství. Potěšili nás tak nyní alespoň nové screenshoty ze hry, které ukazují mimořádně krásné záběry.
PUBGdd.png
Sobota - 18.11. 2017              Autor: Jakub Hergesell

Že se do Playerunknown's Battlegrounds blíží zcela nová, pouštní mapa už všichni víme a nové obrázky od NVIDIA jen potvrzují, že bude skvělá! Podívejte na několik záběrů.
PLAY.png
Pátek - 10.11. 2017            Autor: Jakub Hergesell

Také už se nemůžete dočkat nové pouštní mapy pro Playerunknown's Battlegrounds? My také ne a tyhle nové parádní screeny nám v tom rozhodně nepomáhají. 
PUBG.png
Neděle - 15.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell
 
Redakce zahraničního PC Gameru se dostala k pokročilému vývoji Playerunknown's Battlegrounds, kde si mohli vyzkoušet třeba novou pouštní mapu, podívejte na ní.
Pátek - 13.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
God Eater 3.png
Začátkem tohoto týdne Bandai Namco oznámilo celkem rychle třetí díl RPG série God Eater, kde ukázal pouze jakýsi teaser trailer. Nových informací jsme se měli dozvědět už brzy, a ty tu právě jsou a to včetně spousty prvních záběrů ze hry ve vysokém rozlišení.
Sobota - 7.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
ac origins.png
Pokud už se nemůžete Assassin's Creed: Origins dočkat, stejně jako my, tak Vám teď moc nepomůžem, protože po zhlédnutí těchto obrázků (nastavení ULTRA ve 4K) se budete těšit ještě víc. V článku najdete hned 12 nabušených a vyšperkovaných screenshotů.
Pondělí - 25.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Left Alive.png
Nedavno oznámený survival s mechy od Square Enix se ukazuje opět na jen pár nových záběrech, tentokrát to však vypadá, jako by byly vystřižené z traileru, že by se blížil první pořádný gameplay? Uvidíme, prozatím nám musí stačit toto, přesněji menší galerie obrázků.
Pátek - 1.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
God of War.png
God of War jsme sice na Gamescom 2017 bohužel neviděli, což bylo mimochodem zklamáním, Sony se to ale snaží vynahradit alespoň několika artworky, ty ukážou především okolí, kde se Kratos a jeho syn budou pohybovat, zatím to vypadá v hodně vyvedené lokality, co myslíte?
Středa - 23.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Metal Gear Survive.png
Novinka série Metal Gear s podtitulem Survive hráče zrovna nepotěšila, alepsoň ne při samotném oznámení, které proběhlo přesně před rokem. Od té doby Konami nic neprozradilo a jinak tomu nebude ani nyní. Vidět můžeme jen pár nových záběrů v podobě screenů.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one