Loading
Neděle - 19.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
State of Decay 2.png
Pokračování zombie survivalu State of Decay vypadá stále slibněji. Po parádním traileru a několika obrázcích z minulého roku, nám Microsoft společně s Undead Labs ukazují dalších pár obrázků. Tentokrát se podíváme do jednoho z domů, na polo-rozpadlý most nebo na odlehlou stodolu.
Pátek - 27.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
GTA V.png
Začátkem letošního roku módeři studia OpenIV oznámili mód, díky kterému se půjde dostat z GTA V do Liberty City a to pouhým letadlem přes daleký oceán. O módu jsme věděli jen střípky informací bez jakého koliv obrázku či důkazu, že mód existuje - tedy až do dnes.
Pondělí - 19.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Hunter Call of the Wild.png
Koncem listopadu Avalanche Studios oznámilo loveckou hru The Hunter: Call of the Wild, vidět jsme mohli první gameplay trailer nebo screeny, nyní se k nám dostaly další obrázky z PC verze a vypadají naprosto fantasticky. Téhle krásy se dočkáme už na Jaře 2017.
Pondělí - 19.12. 2016           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
RE7.png
Dnes se PC hráči dočkali vydání demo verze Resident Evil 7, co nás samozřejmě jako první zajímalo, byla grafická stránka hry při nastavení na ULTRA (Ultra ve hře nastavit nelze, jen "Very High". Je opravdu grafická stránka tak fotorealistická nebo ne? Máme pro Vás screeny.
Čtvrtek - 15.12. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Call of Cthulhu.png
V dalším pokračování známé hororovky Call of Cthulhu se podíváme na Darkwater ostrov, kde zkusíme vyřešit detektivní případ, kde figuruje žena jménem Hawkinsová, která byla zavražděna. Vše zatím vypadá tak, že Call of Thulhu nabídne opravdu pořádně atmosferický horor.
Čtvrtek - 10.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Mass Effect Andromeda.png
Za poslední dny slyšíme o Mass Effectu: Andromeda poměrně často a je to jedině dobře. Dnes se sice nedozvíme žádné nové informace, nýbrž se pouze podíváme na nové obrázky ze hry, které poskytl zahraniční magazín GameInformer.
Úterý - 1.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Conan Exiles.png
Funcom při oslavách svátku halloween ukázal prostřednictvím Facebooku nové screeny, ty nám nic moc neřeknou, pokud se tedy nebojíte pavouků, protože svět Conana nabídne tyhle obří monstra a my věříme, že naši spojenci to určitě nebudou. 
Pondělí - 31.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Days Gone.png
O open-worldové survival hře se zombie Days Gone jsme neslyšeli vlastně od samotného oznámení v Červnu letošního roku, kde vše představilo exkluzivně Sony. Zatím naprosto parádně vypadající akce vypadá díky HDR snímkům ve 4K ještě lépe. Podívejte se sami.
Sobota - 22.10. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Escape from Tarkov.png
Parádní ruská akční hra Escape from Tarkov se mohla pyšnit suprovou grafickou stránkou hry už ze začátku při oznámení. Místo, aby ale udělali downgrade stejně, jako ostatní studia, udělali upgrade a grafickou stránku ještě vylepšili. Podívejte na tu nádheru. 
Čtvrtek - 20.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Red Dead Redemption 2.png
Nemohli jste se podívat na první trailer Red Dead Redemption 2? Potom pro Vás máme spoustu vytípaných obrázků přímo z traileru. Řeknete si, "nuda"? Kdepak, takové obrázky prozradí více detailů než samotné video.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one