Loading
Čtvrtek - 23.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Battalion 1944.png
Válečné Battalion 1944 od Bulhead studia nás vezme do druhé světové války už brzy, kdy hru v předběžném přístupu vydá Square Enix. Dnes tu máme zcela novou sadu několika in-game screenshotů. No, nevypadaj zle. 
Středa - 8.3. 2017        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Middle-earth Shadow of War.png
Zdá se, že teď o pokračování Middle-earth ze světa pána prstenů uslyšíme často. Od oznámení, po teaser a dnešních 16 minut ze hry tu máme pár screenshotů ve vysokém rozlišení. A že vypadají náramně. Snad takhle dopadne i finální verze hry. 
Sobota - 4.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
State of Decay 2.png
Zatím co jsme doposud mohli vidět spíše pohled na přírodu a okolí ze survivalu State of Decay 2, dnes tu máme poněkud něco brutálnějšího. Na nejnovějších obrázcích ze hry, které jsou opět pouze artworky můžeme vidět hordu mrtvých zombíků nebo několik mrtváků přivázaných ke stromu.
Středa - 1.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Borderlands 3.png
Téměř před rokem se studio Gearbox objevilo na PAX East 2016, kde oznámilo práce na Borderlands 3, lidé byli nadšení, bohužel jsme se však nedočkali žádného materiálu v podobě obrázků či videí ze hry. Až nyní, na konferenci GDC 2017, kde ukázali záběry z vývojářské demo verze.
Neděle - 19.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
State of Decay 2.png
Pokračování zombie survivalu State of Decay vypadá stále slibněji. Po parádním traileru a několika obrázcích z minulého roku, nám Microsoft společně s Undead Labs ukazují dalších pár obrázků. Tentokrát se podíváme do jednoho z domů, na polo-rozpadlý most nebo na odlehlou stodolu.
Pátek - 27.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
GTA V.png
Začátkem letošního roku módeři studia OpenIV oznámili mód, díky kterému se půjde dostat z GTA V do Liberty City a to pouhým letadlem přes daleký oceán. O módu jsme věděli jen střípky informací bez jakého koliv obrázku či důkazu, že mód existuje - tedy až do dnes.
Pondělí - 19.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Hunter Call of the Wild.png
Koncem listopadu Avalanche Studios oznámilo loveckou hru The Hunter: Call of the Wild, vidět jsme mohli první gameplay trailer nebo screeny, nyní se k nám dostaly další obrázky z PC verze a vypadají naprosto fantasticky. Téhle krásy se dočkáme už na Jaře 2017.
Pondělí - 19.12. 2016           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
RE7.png
Dnes se PC hráči dočkali vydání demo verze Resident Evil 7, co nás samozřejmě jako první zajímalo, byla grafická stránka hry při nastavení na ULTRA (Ultra ve hře nastavit nelze, jen "Very High". Je opravdu grafická stránka tak fotorealistická nebo ne? Máme pro Vás screeny.
Čtvrtek - 15.12. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Call of Cthulhu.png
V dalším pokračování známé hororovky Call of Cthulhu se podíváme na Darkwater ostrov, kde zkusíme vyřešit detektivní případ, kde figuruje žena jménem Hawkinsová, která byla zavražděna. Vše zatím vypadá tak, že Call of Thulhu nabídne opravdu pořádně atmosferický horor.
Čtvrtek - 10.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Mass Effect Andromeda.png
Za poslední dny slyšíme o Mass Effectu: Andromeda poměrně často a je to jedině dobře. Dnes se sice nedozvíme žádné nové informace, nýbrž se pouze podíváme na nové obrázky ze hry, které poskytl zahraniční magazín GameInformer.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one