Loading
Čtvrtek - 10.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
wreckfest.jpg
Ex-tvůrci FlatOut a jejich dlouhodobě připravovaný titul Wreckfest je už nějakou dobu v předběžném přístupu na Steamu pouze pro PC. Jak již ale dávno víme, hra vyjde také na konzole a tady jsou jejich první záběry. Prozatím pouze na screenech, trailer už brzy.
Sobota - 24.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Skull and Bones.png
Pirátské souboje z čerstvě oznámené akční hry Skulls and Bones od Ubisoftu se ukazují na pořádných PC záběrech ke kterým tvůrci něco málo prozradili. Jako například, že nepůjde čistě o multiplayerovou hru, Skulls and Bones nabídne i singleplayer. Více v článku.
Čtvrtek - 22.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
AC ORIGINS.jpg
Na internet se dostalo spousty nových screenů ještě z alpha verze a pár střípků informací, které potěší hlavně ty hráče, kteří milují RPG. Na jednom ze screenshotů můžeme vidět také zcela nový a propracovaný RPG inventář. Více už v článku.
Pondělí - 20.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Anthem.jpg
Anthem byla jedna z nejlépe vypadajících her letošní E3 2017, oznámilo ji EA společně s BioWare, bohužel o ní moc neprozradili, zato ukázali naprosto ohromující gameplay záběry z vývojářské demo verze. Teď, po pár dnech od ukončení konference tu máme ještě dva screeny.
Čtvrtek - 15.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Hunt Showdown.jpg
Hru Crytek oznámil už před pár týdny, na detaily nebo nějaký in-game materiál jsme si však museli počkat. A dočkali jsme se, na E3 2017 se objevil live stream, záznam připravujeme. Prozatím tu máme pár screenshotů a již víme, co Hunt: Showdown vlastně bude.
Čtvrtek - 15.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Metal Gear Survive.jpg
Konami už v sprnu na Gamescomu 2016 oznámilo pokračování série Metal Gear s podtitulem Survive, od té doby však o hře nemluvilim čekali jsme tak dlouhý rok na pouhé tyto, jednoduše řečeno, slabé screeny? To se Konami moc nepředvedlo. Že by chyběl Kojima?
Středa - 14.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Metro Exodus.png
Jedno z největších překvapení letošní E3 2017 bylo rozhodně oznámení nového dílu Metro od tvůrců studia A4 Games. Ty nejen že hru oznámili, ukázali také trailer a několik screenshotů. Lehce nám nový díl Exodus popsali a řekli, co nás vlastně čeká. Mluvili také o exkluzivním obsahu.
Středa - 14.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Call of Duty WW II.jpg
Activision se na E3 ukázal s multiplayerovým trailerem na Call of Duty: WW II, a aby toho nebylo málo, ukázal ještě pár multiplayerových screenshotů + naplánoval beta verzi, do které se dostanou pouze konzolisté, kteří si hru předobjednají. Přesně spuštění v článku.
Sobota - 3.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Need for Speed Payback.png
Ještě po včerejším oznámení letošního Need for Speed: Payback, který nabídl jak povedený trailer, tak datum vydání. EA ještě později zveřejnila nové screenshoty ve vysokém rozlišení, které vypadají už klasicky fantasticky. Podívejte na pár nových záběrů.
Úterý - 30.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Wild West Online.png
Games 612 studio právě zveřejnilo další zajímavou sadu screenshotů ze svého online divokého západu. Jsou stejně jako minule dost podobné "konkurenčnímu" Red Dead Redemption 2 od Rockstar Games. Nové obrázky se tentokrát zaměřily na krásu okolí celého světa.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one