Loading
Red Dead Redemption 2.jpg
Úterý - 18.9. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Westernová akce se po delší době ukazuje na nových screenshotech a že jich máme hodně! Jsou plné akce a detailů, kterými se nemůže pyšnit moc her. Podívejte na tu nádheru, vychází už brzy.
Cyberpunk 2077.jpg
Úterý - 21.8. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Polští vývojáři z CD Projekt RED v rámci Gamescom 2018 ukázali nové screenshoty z Cyberpunk 2077. Traileru se bohužel asi nedočkáme, každopádně, obrázky vypadají naprosto perfektně.
Session.jpg
Pondělí - 2.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

O skateboardové hře Session jsme po prvé slyšeli už v Listopadu 2017, později se ji však ujmul Microsoftu, který ji také představil na E3 2018, Po ani ne měsíci tu máme pár hodně pěkných screenshotů.
Ancestors The Humankind Odyssey.jpg
Neděle - 1.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Po dlouhých měsících se ukazuje i akční hra Ancestors: The Humankind Odyssey od původních tvůrců Assassin's Creed 2. O samotné hře stále víme absolutní minimum, my jsme však rádi za screenshoty.
ac odyseey.jpg
Neděle - 10.6. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Německý web GamePro.de si teď musí klepat pořádně na čelo, nejen, že ukázaly screenshoty z ještě neoznámeného Just Cause 4, teď zveřejnily i sadu z Assassin's Creed: Odyssey. V článku několik záběrů.
Just Cause 4.jpg
Neděle - 10.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Nejen, že obchody proflákly brzké oznámení Just Cause 4 ještě před oznámením, teď unikly i celkem dobře vypadající screenshoty, uvidíte jak jinak, než výbuchy a bláznivě akční svět. 
Serious Sam 4.jpg
Sobota - 9.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Nedavno oznámené pokračování brutálního Serious Sam nám toho moc neřeklo, více se dozvíme na E3 2018, do té doby musejí stačit vůbec první screenshoty ze hry. Vypadají překvapivě velmi dobře.
Fear the Wolves.jpg
Pátek - 1.6. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Vostok Games (tvůrci STALKER a free-to-play akce Survarium) před pár měsíci oznámili práce na battle-royale hře Fear the Wolves, dnes tu máme konečně první záběry, několik screenshotů najdete v článku.
Red Dead Redemption 2.jpg
Pondělí - 7.5. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Po nabušeném traileru ze středy minulého týdne, nám Rockstar Games přidalo ještě několik úžasných záběrů, jde sice jen o pár screenshotů, ty přesto dokazují, o jak očekávanou hru jde.
Spider-man.png
Středa - 18.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

I bez nových záběrů očekávaného Spider-mana je jisté, že tuhle si stejně, jako všechny ostatní PS4 exkluzivity užijeme a to pořádně. Dnešní screenshoty to jen dokazují. Vychází už 7.9. 2018.
BLACK BIG.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one