Loading

Scalebound nakonec možná ještě neskončilo

Scalebound.png
V roce 2015 Microsoft oznámil zajímavou exluzivní hru s draky Scalebound, ta oslovila široké publikum hráčů, když už se pravděpodobně blížila nějaké té beta verzi, Microsoft oznámil zrušení porjektu. Už více než půl roku se na hře údajně nepracuje, přesto Microsoft udržuje značku žít.
Přesto, že se na hře údajně nepracuje déle než rok, Microsoft právě prodloužil trademark, tedy ochranou známku značky #Scalebound. Oficiální zpráva o tom, že vývoj RPG hry byl zrušen přišla letos v lednu. Co se značknou bude dál není jasné, že by později proběhla nějaká reinkarnace téměř hotové hry? To se teď asi nedozvíme, každopádně po dalších 6 měsících bude muset Microsoft opět prodloužit značku a pokud tak udělá, bude to na to mít ještě přibližně rok, aby hru vydal. Pokud nevydá, značka se ukáže oficiálně jako mrtvá a použít ji bude moct kdokoliv jiný.

Jeden z důvodů, proč Microsoft značku drží, je aby co nejdéle nikdo nepoužil tento název a nepřiživil se na marketingu, který do hry tvůrci dali, jako třeba dva roky vystupování a ukazování hry například na E3 apod.18.05.17 19:45
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one