Loading

Red Dead Redemption 2 dostane na PS4 výhody

Red Dead Redemption 2.png
Nedavno oznámená westernová akce Red Dead Redemption 2 nadchla snad každého hráče. O to více by nyní měla nadchnout také majitele konzole PlayStation 4. Sony se nyní pochlubilo tím, že na jejich konzoli se plánují exkluzivní obsah i předčasné výhody.
Sony nyní prozradilo, že uzavřeli partnerství s Rockstar Games a jejich novým přírůstkem #Red Dead Redemption 2. To znamená jen jediné. PC hráči a majitelé konzole konkurečního Xbox One přijdou u určitý bonusový obsah. Nepůjde ale samozřejmě o nic velkého, Rockstar Games si takhle hry neničí. 

A čeho že by se hráči PlayStation 4 mohli dočkat? Například obsahu navíc, to samé časově exkluzivního "early access". Každopádně to vypadá, že se tohle všechno týká pouze států, kde již funguje služba PlayStation Now. Ta v České a Slovenské Republice zatím není dostupná. Snad se ji do podzimu 2017 dočkáme také.21.10.16 10:10
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one