Loading

Razer na CES 2017 představil nadupaný notebook se třemi monitory, někdo ho tam ale ukradl!

Razer.png
Tak tohle je síla, na očekávané tech konferenci, která proběhla před několika dny (CES 2017) se objevila také společnost Razer, premiový výrobce PC a příslušenství, aby oznámili a představili revoluční notebook se třemi monitory. Celkem měli tři kusy, někdo však dva ukradl. 
Co předvedl Razer na CES 2017, to se jen tak nevidí. Už jste viděli notebook, který rozložíte tak, že dostanete tři monitory? Pravděpodobně ne, Razer takový představil stím, že jde o revoluci hraní na notebookách. Jmenuje se Project Valerie a ukrývá NVIDIA GTX 1080, rozlišení jednoho monitoru 4K, celkově tedy 12K. 

Co však asi nikdo nečekal, v sobotu 7.1. 2017 se ztratily dva modely ze tří. Podle šéfa Razeru Min-Liang Tana by mohlo jít o krádež konkurence. Co je však pravdou se zatím neví. Každopádně přes svůj oficiální profil na Facebooku nabízí 25K dolarů tomu, kdo jej dovede ke zloději. Na krásu jménem Project Valerie se podívejte níže.10.01.17 23:11
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one