Loading

PUBG dosáhlo 2 milióny současně hrajících hráčů

Playerunknowns Battlegrounds.png
O další neuvěřitelný milník se opět postaral kdo? Kdo jiný než stále neopadající a velmi populární Playerunknown's Battlegrounds Korejského Bluehole. Na Steamu k včerejšímu dnu zaznamenal už dva milióny současně hrajících hráčů. A jak je na tom konkurent Fortnite?
Asi velké vrásky na čele AAA studií budí Korejské Bluehole, které s #Playeruknown's Battlegrounds bourá další a další rekordy. Ještě nedavno jsme psali o 13 miliónech prodaných kopií a překonání 1.5 miliónu současně hrajících online hráčů. Teď, téměř po pár dnech už jich bylo více než 2 milióny současně hrajících. Opravdu obdivuhodné vzhledem k tomu, že je hra stále v BETA verzi Early access.

Možná se teď ptáte, jak na tom bude konkurenční #Fortnite: Battle Royale od Epicu. Tak ani ten na tom není vůbec špatně, před pár dny studio zaznamenalo více než 500 tisíc současně hrajících hráčů. V potaz ale musíme vzít, že jde o free-to-play hříčku běžící i na PlayStation 4 a Xbox One.11.10.17 22:53
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one