Loading

První díl Red Dead Redemption se objeví na PC díky službě PS Now

RDR2.jpg
Nedavno oznámená služba PlayStation Now od Sony potěšila ne jednoho PC hráče. Díky této nové službě si budete moct zahrát The Last of Us, God of War, Uncharted a další exkluzivní PS3 tituly na PC! A pozor, brzy služba nabídne první díl Red Dead Redemption.
Nová služba od Sony PlayStation Now "propojí" PS3 a PC. Díky této, již spuštěné službě si na PC budeme moct zahrát většinu exkluzivních titulů PS3 konzole. Jak se ale dnes ukázalo, služba nabídne také první díl Red Dead Redemption. A co že se najednou tahle westernovka plánuje ukázat i na PC?

Je to skoro jasné, Rockstar Games zkrátka plánují vydat i druhý díl na PC a tohle je jediná šance, jak dostat první díl westernovky na PC. 

Každopádně služba PlayStation Now zatím není k dispozici pro českou a slovenskou republiku. Pokud se i tak chcete zúčastnit této novinky, musíte si založit nový účet, kde vyplníte zahraniční údaje, tedy zemi, kde PS NOW již oficiálně beží.21.10.16 10:43
Administrator
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one