Loading

Prezentovaný Skyrim v traileru Nintendo Switch by se nakonec na konzoli nemusel vůbec objevit

Nintendo Switch.png
Včera (20.10. 2016) Nintendo oficiálně a dost překvapivě oznámilo svou novou herní konzoli Nintendo Switch. V první traileru jsme mohli vidět hned několik her, a to včetně Skyrimu. Ihned se tak objevilo tisíce hráčům kteří byli přímo nadšení. Skyrim do kapsy všude s sebou? Wow. Hm....
Pokud jste viděli včerejší oznámení konzole Nintendo Switch, pravděpodobně jste si všimli týpka, který vytáhl handheld a pařil The Elder Scrolls V: Skyrim. Wow, asi řeknete si. Stejně tak udělali i další hráči po celém světě. Takové rozsáhlé a parádní RPG mít s sebou v kapse? To je paráda.

Jenže, věci se nemaj úplně tak, jak to vypadalo. Nintendo se nyní omlouvá všem, kteří si mysleli, že se Skyrim objeví na konzoli k prodeji. Hra prý byla v reklamě jen z toho důvodu, aby ukázala, jak super stroj to je a jak náročné hry rozjede. Se Skyrim se prý zatím nepočítá a to i přesto, že s Bethesdou uzavřeli partnerství.

Achjo....21.10.16 09:56
Administrator
1
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one