Loading

PŘEHLED: Oznámené hry na E3 2016

E3 SPITE.png
Během konference E3 2016 bylo oznámeno několik hodně zajímavých her. Nejvíce toho převapivě ukázalo SONY. Celkově toho bylo oznámeno skoro dvě desítky her. Pojdme se s naším přehledem podívat detailně na všechny tyto hry, informace a trailery.
E3 2016 nabídla skvělou podívanou, ať už to byly dříve oznámené hry, tak čerstvě oznámené, stále to nespaní za to. U E3 2016 jsme strávili snad každou volnou minutu a napsali pro Vás desítky článků. Většinu ihned po oznámení či odpublikovaném videu a to i v případě Sony či Bethesdy, které se konaly brzo ráno.

V dnešním článku si však uděláme přehled oznámených her z E3 2016. Nejvíce jich mělo pravděpododbě Sony. Pojďme se na ně detailně mrknout.
Batman: Arkham VR
Platformy: PS4: PSVR
Datum vydání: Říjen 2016
To, že bude Batman: Arkham na E3 2016 oznámené jsme tušili, vlastně se o tom dost spekulovalo - více zde »
  
Here They Lie
Platformy: PS4 / PSVR
Datum vydání: Podzim 2016
Sony společně se studiem Santa Monica oznámili další hru, půjde o hororovku exkluzivně pro PlayStation 4 s možností připojit headset PlayStation VR - více zde »
 
Farpoint
Platformy: PS4 PSVR
Datum vydání: TBA
Farpoint je jedna z dalších akčních her pro vituální realitu, která se ale podívá exkluzivně na PlayStation VR - více zde »
  
God of War
Platformy: PS4
Datum vydání: TBA
Dlouho spekulované oznámení God of War je skutečností. Sony tuto exkluzivitu právě oznámilo a na první pohled je jisté, že jde o reboot série - více zde »
  
Resident Evil 7
Platformy: PC / PS4 / XONE
Datum vydání: 24.1. 2017
A jedno hodně milé překvapení. Sony oznámilo Resident Evil 7, který už nebude exkluzivně pro PS4. Hra nabídne zcela nové rozměry - více zde »
   
Spider-Man
Platformy: PS4
Datum vydání: TBA
Sony oznámilo další exkluzivní hru, tentokrát se dostalo na Marvelovského hrdinu Spider-Mana. Peter Parker - alias pavoučí muž se podívá do otevřeného světa New Yorku - více zde »
  
Days Gone
Platformy: PS4
Datum vydání: TBA
Wow, jendím slovem, wow, Sony oznámilo exkluzivní hru Days Gone, která nás postaví do otevřeného světa plného zombies. Tvůrci si rozhodně zakládají na realističosti - více zde »
   
Death Stranding
Platformy: PS4 (PC ?)
Datum vydání: TBA
Hideo Kojima překvapil, objevil se jako hrdý partner na konferenci Sony, kde představil svoji první hru studia Kojima Production. Jmenuje se Death Stranding - více zde »
  
Steep
Platformy: PC / PS4 / XONE
Datum vydání: Zima 2016
Ubisoft představil nový žánr her, právě představili svou poslední hru, jmenuje se Steep, hra nás postaví do otevřeného, promrzlého online světa - více zde »
  
Sea of Thieves
Platformy: Win10 / XONE
Datum vydání: TBA
Jedna z her, kde Microsoft překvapil je kreslená pirátská hra o které se až do odhalení nic nevědělo. Teď už víme, že jde o online akční hru - více zde »
  
Dead Rising 4
Platformy: Win10 / XONE / PS4
Datum vydání: Vánoce 2016
Přesně jak jsme dnes a před pár dny spekulovali, tak se stalo, Microsoft právě skutečně oznámili zombie rubačku Dead Rising 4 - více zde »
  
State of Decay 2
Platformy: Win10 / XONE
Datum vydání: 2017
A další spekulace se potvrdily, Microsoft tak bohužel s ničím nepřekvapil, vše uniklo už den i dva předem. Výjimkou není ani zombie hra State of Decay 2 - více zde »
  
Xbox One S
Datum vydání: Podzim 2016
Microsoft oficiálně oznámili upgradovanou konzoli původního Xbox One, jmenuje se Xbox One S a nabídne videa ve 4K Ultra HD, 2 TB HDD, konečně hraní ve FULL HD 1080p - více zde »
  
Forza: Horizon 3
Platformy: Win10 / XONE
Datum vydání: 27.9. 2016
Microsoft dle očekávání oznámili Forza Horizon 3. V té se podíváme do Austrálie v otevřeném světě na nejrůznějších cestách, dinamickém počasí a s největším výběrem aut - více zde »
  
Prey
Platformy: PC / PS4 / XONE
Datum vydání: 2017
Už dlouhé měsíce, možná roky se mluví o Prey 2, které bylo nakonec bohužel zrušeno. Později však přišla zpráva, že na hře může od začátku pracovat studio Arkane - více zde »
  
Skyrim: Special Edition
Platformy: PC / PS4 / XONE
Datum vydání: 28.10. 2016
Přesně jak se spekulovalo poslední dny, tak se i potvrdilo. Anonymní zdroje měly opět pravdu. Bethesda na své konferenci opravdu oznámili remaster - více zde »
  
Quake: Champions
Platformy: PC
Datum vydání: TBA
Bethesda po své konferenci oznámila ne jeden titul. Jedním z nich je právě nový Quake, který by se měl po dlouhých letech vrátit na e-Sport - více zde »
  
Fe
Platformy: PC / PS4 / XONE
Datum vydání: 2017
Podobně jako minulý rok EA oznámilo na E3 2015 indie hru Unravel, tak i letos, došlo na novou značku, jmenuje se Fe a my pro Vás máme první detaily - více zde »
  
E3 2016 header.png18.06.16 22:59
Administrator
7.5 / 10  State of Decay 2
8.5 / 10  Frostpunk
9.5 / 10  God of War
9.0 / 10  Far Cry 5
8.0 / 10  A Way Out
BLACK BIG.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one