Loading

PC verze Destiny 2 odložena + nové info

Destiny 2.png
Celý svět včera sledovat oficiální představení Destiny 2 a zároveň stejně jako my, oslavili příchod PC verze. Dnes jsme se však dozvěděli ne zrovna ideální zprávy ohledně PC portu. Ne jen, že byla odložena na nevíme kdy, máme i další dvě špatné zprávy. Více v článku.
Tak tohle jsme po pravdě nečekali a doufali jsme, že PC verze vyjde ve stejnou dobu jako konzolové PlayStation 4 a Xbox One. Jak jsme se ale nyní dozvěděli, na PC verzi nepracuje studio Bungie, kteří na hře pracují, PC port dělá jiné studio a tady se tak trochu obáváme nejhoršího, takové porty nedopadají dvakrát nejlépe a možná proto je PC #Destiny 2 odloženo. Tvůrci se přesto nechali slyšet, že se pokusí o co nejmenší mezeru mezi PC a konzolovou verzí.

Druhou špatnou zprávou je, že PC verzi budou chybět dedikované servery. A vlastně další špatnou zprávou je exkluzivita Battle.netu (Activision Blizzard). Hru by jsme tedy na Steamu či Windows Store neměli vidět.19.05.17 14:46
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one