Loading
Power Rangers.jpg
Pátek - 18.1. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Společnost nWay právě oznámila bojovku Power Rangers: Battle for the Grid pro PC a konzole. Může konkurovat například skvěle vypadajícímu Mortal Kombat 11? Na to se už podívejte sami.
PlanetSide Arena.jpg
Sobota - 15.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci bohužel neúspěšné battle-royale akce H1Z1 připravují novou, masivně multiplayrovou akční hru PlanetSide s podtitulem Arena, copak by asi "Arena" mohla zmanenat? Především battle-royale.
The Grand Tour.jpg
Pátek - 14.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Společnost Amazon, která vlastní práva pořadu The Grand Tour, kde působí tři komici a experti  Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May budou mít vlastní hru, připraví ji Amazon Game Studios.
Journey to the Savage Planet.jpg
Pátek - 7.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Typhoon Studios ve spolupráci s 505 Games na The Game Awards 2018 představili svoji novou survival hru Journey to the Savage Planet. Co nám tvůrci chtějí nabídnout, jak hra vypadá a další ve článku.
Crash Team Racing Nitro Fueled.jpg
Pátek - 7.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Crash Team Racing z dob PlayStation 1 se dočká vlastního remasteru s podtitulem Nitro Fueled, které připraví studio Beenox Interactive. Hra byla oznámena na PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Mortal Kombat 11.jpg
Pátek - 7.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Bojovka Mortal Kombat dostane pokračování, NetherRealm Studios právě oznámilo další díl, dočkáme se jej v Dubnu 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Ve článku první gameplay trailer.
Dragon Age.jpg
Pátek - 7.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

BioWare mimo Anthem připravuje také nový Dragon Age, to už pár dnů víme, každopádně až dnes jsme se dočkali oficiálního oznámení na The Game Awards 2018. Ve článku zatím jen teaser trailer.
New Outer Worlds.jpg
Pátek - 7.12. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Přesně jak Obsidian slíbili, tak dodrželi, na The Game Awards 2018 představili svoji novou hru, která se na první pohled zdá, konkuruje Falloutu. A aby ne, jde o tvůrce New Vegas. Mrkněte na The Outer Worlds.
Far Cry New Dawn.jpg
Pátek - 7.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Přesně podle očekávaní, Ubisoft oznamuje nový díl již bohaté série Far Cry s podtitulem New Dawn. Veškeré dění se odehrává 17 let po Far Cry 5. Ve článku gameplay trailer, datum vydání a info.
CS GO.jpg
Čtvrtek - 6.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Valve právě oznámilo, že Counter Strike: Global Offensive přechází na free-to-play režim, a není to jediné oznámení. Ve hře se právě objevil battle-royale mód pro 16 hráčů. Více ve článku.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one