Loading
Čtvrtek - 18.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
life is strange.png
A týden plný oznámení nových her stále nekončí. Dnes se opět ozvalo vydavatelství Square Enix společně s vývojáři studia Dontnod a oznámili práce na pokračování úspěšné advnetury Life is Strange. Na první detaily o hře si však musíme počkat, nemáme prozatím nic, možná E3.
Čtvrtek - 18.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Vendetta.jpg
Capcom ještě před uvedením filmového Resident Evil: Vendetta vydá jakési demo pro virtuální realitu zdarma. Tedy k dispozici bude zatím pouze v Japonsku, udělali by však chybu, kdyby tohle skvěle vypadající demo s nabušenou atmosférou nechali pouze tam. Mrkněte na gameplay.
Středa - 17.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
WRC 7.png
Zdá se, že dnešek je nějakým dnem plného oznámení, v pořadí už asi čtvrté studio právě dnes oznámilo nebo představilo svou novou a dokonce letošní hru. Tentokrát se dostalo na WRC 7, které představilo studio Kylotonn. Známe střílky informací, máme trailer a možná se plánuje i Switch verze.
Středa - 17.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
PES 18.png
I letos FIFA dostane konkurenci v podobě Pro Evolution Soccer s ročníkem 2018. Konami jej právě oznámilo, ukázalo pár obrázků ze hry a tvůrci prozradili pár novinek, kterých se letos, pravděpodobně v září dočkáme. Podívejte se třeba i na nový teaser trailer.
Středa - 17.5. 2017            Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Hunt Showdown.jpg
Konference E3 je pomalu za dveřmi a tak nás čeká období těch nejlepších informací ohledně očekávaných her a velkých studií. Například dnes se německý Crytek rozhodl oznámit akční hru Hunt: Showdown. Ukázali však pouze zatím teaser trailer, který prozradil jen malé detaily.
Úterý - 16.5. 2017         Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Nascar Heat 2.jpg
Podobně jako jiné sezóní hry, tak i NASCAR již vydává každým rokem nový díl s aktuálními vozy, sponzory atd. Monster Games právě oznámili ten letošní, nese jméno NASCAR Heat 2 a jde o pokračování Evolutionu z minulého roku. Známe už i dokonce datum vydání a platformy.
Úterý - 16.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
lego.jpg
Warner Bros Games dnes oznámili pokračování oblíbených hrdinů Marvelu skrze LEGO kostičky. K prvním informacím jsme se dozvěděli také datum vydání, který je naplánován na konec roku 2017, verze pro Nintendo Switch dorazí, bohužel ale o něco později.
Pondělí - 15.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Day After.jpg
A je to tu zas, období oznámení survival her v podobě DAYZ pokračuje, po hodně neúspěšných hrách se na této slávě nyní veze například multiplayerové Battlegrounds, ale nechybí tady tak trochu singleplayerovka? Chybí, mezeru má vyplnit právě The Day After.
Pátek - 12.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
klks.png
Green Man Gaming u nás pravděpodobně neznáte, jde o zahraniční obchod, ten ve spolupráci s herními vývojáři ze studia Investigate North oznámili a představili krásnou logickou adventuru Aporia: Beyond The Valley. Mrkněte na obrázky nebo video a základní info.
Čtvrtek - 11.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Vaniquish.jpg
Už před pár dny SEGA lákala na obrázek, který údajně patřil portu PC verze Vanquish, který nikdy nevyšel. Před dlouhými lety vyšly pouze verze PlayStation 3 a Xbox 360. Indície jsme odhadli dobře a SEGA dnes vše oznámila. Máme datum vydání, gameplay i hw požadavky.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png

SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one