Loading
Úterý - 10.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Police Simulator 2018.png
Že jste o studiu BIGMOON Entertainment ještě neslyšeli? Není divu, třeba na Steamu ještě nemají vydanou ani jednu hru (jinak jich pár vydali). Změnit by to mohl policejní simulátor, který tu bude pro všechny, kteří chtějí pomáhat a chránit. V článku už samotné představení hry.
Sobota - 7.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
God Eater 3.png
Japonské Bandai Namco Games právě oznámilo třetí díl RPG série God Eater. Prozatím tu máme pouze oznamovací trailer, který toho zrovna moc neprozradí, každopádně se prvních základních informací dočkáme každým dnem. Tak šup do článku, mrkněte na to.
Pátek - 6.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
QUBE 2.png
Teď tu máme něco pro milovníky logických her, Toxic Games oznámilo naprosto perfektní QUBE 2, oproti prvímu dílu jde o obrovský pokrok a to jak ve fyzice, tak grafickém provedení. Těsně po samotném oznámení se k nám dostalo gameplay video o 9 minutách, mrkněte na to.
Pondělí - 2.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Nioh.png
Samurajská RPG akce Nioh se dostane na PC, před malou chvílí to oznámilo vydavatelství KOEI TECMO HRY CO, které hru vydá už příští měsíc a to hned v kompletní edici, která zahrne všechny DLC balíčky, poslední z nich právě vychází na PlayStation 4.
Sobota - 23.9. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
IRONSIGHT.png
Společnost Gamigo právě oznámila vojenskou akční FPS střílečku Ironsight, která nás vezme do brzké budoucnosti. Herní mechanismus trochu připomíná starší futuristické díly Call of Duty, a možná právě tím chtějí tvůrci dostat své fanoušky na svou stranu, dostanou i Vás?
Úterý - 19.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Project X.png
Bylo jisté, že se spousty společností ať už těch velkých, tak těch malých, pokusí vytvořit nové battle-royal hry. Jednou z takových her má být Project X od studia Uk Automaton,ti slibují mnohem propracovanější zábavu než je úspěšný Playerunknown's Battlegrounds.
Úterý - 19.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Left Alive.jpg
Na právě probíhajícím Tokyo Game Show 2017 se objevilo také vydavatelské studio Square Enix, které při této příležitosti oznámilo novou akční hru Left Alive pro PC a PlayStation 4, zda-li se objeví i na Xbox One, to se časem uvidí. V článku prozatím najdete první teaser trailer.
Pondělí - 18.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Tannenberg.png
Téměř dva roky starý Verdun dostane nepřímé pokračování, tvůrci ze studia Blackmils Games a M2H právě oznámili další vojenskou FPS hru z první světové války, jmenuje se Tannenberg a ukáže nám další místo, kde se odehrála velká bitva na území Německa.
Sobota - 16.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Switchblade 2017 2.png
Herní studio Lucid Games (tvůrci Project Gotham Racing) právě oznámilo akční dynamickou free-to-play hru běžící na Unreal Engine 4 plánovaná pouze na PC a PlayStation 4 platformy na začátek roku 2018. Brzy začne Beta, tak se pojďte přihlásit a testovat.
Pátek - 15.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
MX vs ATV All Out.png
Společnost THQ Nordic právě oznámila pokračování crossové série MX vs ATV s podtitulem All Out. Ta nabídne už klasicky singleplayerovou část, přičemž si konečně dali práce propracovat i multiplayer, kde si společně zazávodí až 16 online hráčů. Info, trailer a screeny v článku.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one