Loading
Pondělí - 27.3. 2017        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Destiny 2.png
Už nějakou dobu se spekulovalo o možném a brzkém oznámení Destiny 2. Když před pár dny unikly plakáty na internet, Bungie tak už nezbývalo nic, než hru oznámit. A to právě udělali prostřednictvím Twitteru. Ukázali logo stím, že na další věci si ale musíme počkat.
Neděle - 26.3. 2017         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
StarCraft.jpg
Jste milovníci strategie StarCraft a především prvního dílu z roku 1998? Pokud ano, tak pro Vás máme skvělé zprávy, Blizzard právě oznámili remasterovanou verzi, která nenabídne jen "lehce" vylepšenou grafickou stránku, nabídne dokonce podporu 4K rozlišení.
Úterý - 14.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
rend.png
Ostřílení veteráni z Blizzardu a Riot Games, kteří již svá působiště opustila se spojili, založili zcela nové studio Frostkeep, přičemž hned na to oznámili svoji první hru. Je jím fantasy survival hra Rend, která se už brzy objeví v early access na Steamu. V článku gameplay trailer a screeny.
Sobota - 11.3. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
The Persistence.png
Majitelé PlayStation VR mají další důvod k radosti, zatím co se na trh moc dobrých her nedostalo, tahle sci-fi akce The Persistence od indie studia FireSprite vypadá minimálně skvěle. Podívejte na vůbec první gameplay trailer a debutové informace.
Sobota - 11.3. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Mordhau.png
Na KickStarteru se po delší době ukázala další, dost zajímavá hra. Dánsko/Slovinské indie studio oznámilo středověkou, multiplayerovou akci Mordhau, na kterou potřebovali vybrat malých 80.000$, netrvalo to ani 2 dny a již vybrali více než 100.000$.
Čtvrtek - 2.3. 2017        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Gravel.png
Studio Milestone bez jakéhokoliv upozornění či vábění hráčů právě oznámilo další závodní hru, překvapivě jde o zcela novou značku. Gravel nás vezme na off-roadové závody do nejrůznějších částí světa. Hra nabídne jak singleplayerovou, tak multiplayerovou část. Známe i přibližné datum vydání.
Pondělí - 27.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Middle Earth Shadow of War.png
Velké spekulace ohledně pokračování parádního Middle-Earth: Shadow of Mordor se potvrdily a dokonce dříve, než se čekalo. Jelikož šlo o naprosto 100% informace, Warneru nezbylo nic, než vše potvrdit a hru oficiálně oznámit. To se právě stalo a k potvrzeným informacím přiložili trailer.
Sobota - 25.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Railway Empire.png
Po delší době tu máme oznámenou, zajímavě vypadající strategii Railway Empire, tentokrát jej oznámilo vydavatelství Kalypso Media ve spolupráci s Gaming Minds studiem. Railway Empire nabídne stavbu železnice z 90. let, která se potáhne celým světem dalších 100 let.
Úterý - 21.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Lost Region.png
A už je to tady zase, další indie studio se snaží vytvořit survival hru, silně podobnou DAYZ či H1Z1. Studio Farom hru oznámilo před pár dny, přičemž až nyní vydali vůbec první záběry ze hry a spustili kampaň na IndieGoGo, kde k vývoji potřebují pouhých 20.000$.
Pondělí - 20.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Daymare 1989.png
Na KickStarteru se před několika dny objevila zajímavá hororovka Daymare: 1998, která se inspiruje sérií Resident Evil, důraz tomu dodává také fakt, že Invader studio pracovalo na neoficiálním remaku Resident Evil 2, který nevyšel a tak se rozhodli udělat vlastní hru. Ta právě bojuje..
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one