Loading
Mythgard.jpg
Neděle - 18.11. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Malé indie studio Rhino Games složené z převážně ex-zaměstnanců Blizzardu oznámilo svou karetní hru Mythgard. Bude se snažit konkurovat Hearthstone? Podívejte na detaily a gameplay trailer.
Remaster EA.jpg
Středa - 14.11. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Přesně na den, před měsícem, EA oznámilo práce na remasterech některých dílů Command & Conquer. Až do dnes jsme netušili, o jaké díly půjde. Teď už to tu máme oficiálně. Více ve článku.
Draugen.jpg
Úterý - 13.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci adventury Dreamfall Chapters právě oznámili svůj další projekt, jmenuje se Draugen, vyjde v příštím roce a my Vám ve článku o hře něco povíme + nechybí trailer a screenshoty ze hry.
Tanneberg.jpg
Pátek - 9.11. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Tannenberg je v early access už pěkných pár měsíců, tvůrci akce Verdun však plánují hru vydat už začátkem roku 2019. Ve článku spousty gameplay záběrů z aktuální verze, kterou hráči hodnotí kladně.
Pagan Online.jpg
Čtvrtek - 8.11. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Že Vás Blizzard pěkně nakrknul tím, že neoznámil plnohodnotné pokračování Diabla? Potom vás možná potěší právě oznámená RPG hra Pagan Online od tvůrců World of Tanks, více ve článku.
Paranoid.jpg
Úterý - 6.11. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Letos vydané Agony mělo očekávání, to ale tvůrci nenaplnili a z pekelného hororu bylo byl zklamání, podaří se studiu Madmind napravit reputaci s právě oznámeným hororem Paranoid? Mrkněte na to.
Diablo Immortal.jpg
Sobota - 3.11. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Tak jsme se přeci jen oznámení nového Diabla dočkali, není to sice to, co bychom si přáli - Diablo 4, ale alespoň něco nám Blizzard nadělí. Immortal je nové MMO pro mobilní zařízení Android a iOS.
Warcraft 3.jpg
Sobota - 3.11. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Blizzard na právě probíhající dlouho očekávané konferenci oznámil dlouho spekulovaný remaster Warcraft 3. Vyjde už v roce 2019 na PC a Mac a přinese s sebou 4K rozlišení a další parády.
Thief Simulator.jpg
Čtvrtek - 1.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Studio PlayWay právě oznámilo zajímavý simulator, kde se můžeme stát "opravdovým" zlodějem. Pojďme si vyhlídnout dům a najít cestu, vyberem ty nejcennější věci a půjdeme je prodat! Více ve článku.
Maid of Sker.jpg
Pondělí - 29.10. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Menší indie studio Wales Interactive právě oznámilo velmi dobře vypadající survival horor Maid of Sker. K dispozici moc informací nemáme, každopádně trailer vypadá slušně, datum vydání se plánuje na rok 2019.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one