Loading
Úterý - 22.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Anno 1800.jpg
A přeci jen jsme se něčeho nového od Ubisoftu dočkali, podobně jako na E3 2017, tak nyní oznámili novou hru. Tentokrát se dostalo na dlouhou sérii Anno s podtitulem 1800, který zároveň značí je dobu, ve které se objevíme. V článku základní informace, trailer a datum vydání.
Úterý - 22.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Close to the Sun.png
Konečně se začínají objevovat i nové oznámené hry z Gamescomu 2017, po BioMutant a Age of Empires 4 tu máme hororovku Close to the Sun od indie studia Storm in a Teacup. Ten nás vezme na moderní obří loď, kde se začnou objevovat hodně podivné věci kolem. 
Úterý - 22.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
sdsdsdsd.png
Když už to vypadalo, že Microsoft víc neukáže, objevilo se milé překvapení. Na úplném konci vystoupení Gamescomu 2017 totiž oznámili pokračování zaběhlé série Age of Empires a remaster prvního dílu z roku 1997. Obě hry dostaly svoje trailery a remaster i datum vydání. 
Pondělí - 21.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Biomutant.png
Rozruh kolem této hry byl už včera, kdy omylem někdo zveřejnil reklamu dříve, než samotné THQ Nordic hru oznámilo. O hře jsme už tedy věděli pár detailů, dnes tu však máme navíc třeba filmeček, který přiblíží tak trochu, co nás ve hře čeká. A známe i přibližný datum vydání.
Pondělí - 21.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Final fantasy 15.png
Přesně jak už se nějakou dobu předpokládalo, tak se stalo. Square Enix na Gamescomu 2017 oznámilo PC verzi úspěšného Final Fantasy XV. Jak už bývá zvykem, půjde o definitivní edici, která zahrnuje všechny DLC balíčky, které vyšly, 4K textury a spousty dalšího, co konzole nemají.
Pondělí - 21.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Jurassic World Evolution.png
Tvůrci několika stavitelských strategií jako třeba Rollercoaster Tycoon 3, Elite Dangerous, Planet Coaster nebo Zoo Tycoon právě ve spolupráci s Microsoftem oznámili další podobnou hru, Jurassic World Evolution, jak Vás asi správně napadá, v rukou budeme mít svůj vlastní Jurský park.
Středa - 16.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Planet of the Apes Last Frontier.png
Britské studio Imaginarium Production právě oznámilo video-herní adaptaci Planety Opic, což je výborná zpráva, protože přesně něco takového tady chybělo. Planet of the Apes: Last Frontier se ukazuje na prvních 6 minutách záběrů. Známe první detaily, jako třeba jak dlouhá bude kampaň?
Středa - 16.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Black Mirror.jpg
THQ Nordic právě oznámilo další novou hru, tentorkát došlo na psychologickou hororovku Black Mirror. Že Vám je tento název společně s THQ povědomí? Aby ne, v roce 2011 vyšel poslední díl třídílné série Black Mirror. Dnešní novinka je čistý reboot, který už prozradil i datum vydání na Listopad 2017.
Čtvrtek - 10.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Zlatan Legends.jpg
Kdo by to byl čekal, že švédská hvězda jménem Zlatan Ibrahimovic někdy oznámí svou vlastní hru. Samozřejmě ji nevytvořil on, je čistým protagonistou a zdá se, že půjde o jakou-si HERO akční hru, nikoliv fotbal, jak by jste asi čekali. Teaser trailer v článku.
Středa - 9.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Artifact.jpg
Zdá se to být neuvěřitelné, ale Valve opravdu oznámilo novou hru, na jednu stranu je to dobře, na druhou, nečeká snad celá komunita Valve na něco trošku jiného, jako Portal 3, Left 4 Dead 3, Half Life 3 nebo Team Fortress 3? Valve na místo toho oznámilo karetní hru, která čerpá z Dota 2.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one