Loading
Středa - 14.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Pokémon RPG.png
Nintendo při konferenci E3 pozvalo prezidenta The Pokémon Company, který oznámil práce velké a rozsáhlé RPG hře Pokémon. Na té pracuje již zkušené Japonské studio Game Freak, které až do dnes přinášelo Pokémon hry na Nintendo 3DS. Tato hra však míří exkluzivně na Switch.
Úterý - 13.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Genesis Alpha One.png
Menší vydavatelská společnosti Team17 má na svém seznamu spíše menší béčkové hry, jako třeba The Escapist nebo známou sérii Worms Armageddon. Teď však chystají něco většího, na E3 oznámili hodně zajímavou, vesmírnou akční hru Genesis Alpha One, určitě si přečtěte více.
Úterý - 13.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Tropico 6.png
Hurá, oblíbená strategie Tropico dostane pokračování, sice si na něj ještě počkáme, ale to nevadí. Bojíme se spíše toho, že na něm pracuje nové studio Limbic namísto Haemimont Games. Co šestka nabídne nového nám tvůrci neprozradili, pravděpodobně to ale nebude nic převratného.
Úterý - 13.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Starlink Battle for Atlas.png
A počet oznámených her na letošní E3 2017 stále nekončí, Ubisoft představil svou další zcela novou IP, dobrodružnou hru Starlink: Battle for Atlas, která připomíná No Man's Sky. Jde o menší hru pro konzole Switch, PS4 a XONE, PC verze se s překvapením všech neplánuje.
Úterý - 13.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Beyond Good & Evil.png
O možném pokračování se autor prvního dílu, který vyšel před dlouhými 14 lety zmínil už minulý rok v září. S hrou se tedy začalo počítat jako s oznámenou, později to přiznal i sám Ubisoft, přesto jsme z oznámení hry hodně překvapení, proč? V článku detaily nebo trailer.
Pondělí - 12.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Crew 2.png
Ubisoft už přibližně před měsícem naznačil, že během konference E3 2017 oznámí pokračování ne zrovna úspěšných závodů The Crew. Každopádně, snad se tvůrci poučili z chyb a udělají pořádnou akční hru, která se vyvaruje problémům z prvního dílu. V článku info, ...
Pondělí - 12.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Bez názvu.jpg
Pamatujete na ty parádní souboje na lodích, které jsme prováděli v Assassin's Creed: Black Flag? Tak právě něco podobného Ubisoft nabízí. Hra Skull and Bones nás vyšle na mořské dobrodružství jak singleplayeru, tak PVP multiplayeru. V článku trailer a další info.
Pondělí - 12.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Forza Motorsport 7a.jpg
Jeden z největších klenotů Microsoftu, série Forza dostala pokračování s dílem Motorsport 7, která nabídne nejvíce realistické prostředí, jaké kdy série měla. Závody poběží ve 4K při 60FPS a to i na konzoli Xbox One X. V článku trailer, gameplay záběry a datum vydání.
Pondělí - 12.6. 2017        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Ashen.jpg
Microsoft při své konferenci oznámil i zatím skvěle vypadající RPG hru Ashen od doposud ne moc známého studia Aurora44, které funguje zatím jen pouhé 3 roky. Podle oficiálního webu jde o jejich první připravovanou hru, jak tohle malé studio oddebutuje s hrou Ashen?
Pondělí - 12.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Life is Strange 2.png
Oblíbená adventura Life is Strange opravdu dostane pokračování, teď už to je oficiálně. Square Enix jako vydavatel hru představil na E3 a vlastně potvrdil spekulace, o kterých jsme nedavno psali. Celkem vyjdou tři epizody, z toho první už letos v Srpnu. Trailer a info v článku.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one