Loading
Walking Dead.jpg
Čtvrtek - 19.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Nehrne se na nás teď až moc The Walking Dead her? Tell Tale brzy vydají poslední řadu a čeká nás cooperační FPS akce od Overkill's. Saints and Sinners, ale bude jiné, cílí na Virtuální realitu. 
Remnant From the Ashes.jpg
Čtvrtek - 12.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Zdá se, že Gunfire Games studio má práce až až. Mimo očekávaného Darksiders 3 pracují ještě na právě oznámené, další akční hře Remnant: From the Ashes. Pojďme se společně podívat na trailer a info.
Orange Cast.jpg
Pondělí - 8.7. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Menší indie studio Team Rezy oznámilo a představilo svůj nový akční RPG titul Orange Cast. Ten se na první pohled nechal inspirovat hrami jako Mass Effect nebo Warframe. V článku další info, trailer a screeny.
Danger Zone 2.jpg
Úterý - 3.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Že se chystá oznámení druhého bláznivého dílu Danger Zone jsme věděli už během Května, kdy se hra objevila v seznamu Australského ratingu. Teď tu máme oficiální představení a datum vydání.
Planetrism.jpg
Pátek - 29.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Máte rádi vesmírné hry, kde plánujete a budujete kolonii? Potom by Vás mohla zaujmout RPG hra Planetrise, která vypadá na první pohled opravdu dobře. První detaily a záběry najdete v pokračování.
NHL 19.jpg
Čtvrtek - 21.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

První náznanky k blížícímu se oznámení byly už před pár dny, dnes je to tu a EA SPORTS oficiálně odhaluje a spouští předobjednávky pro letošní díl NHL 19. V článku první trailer a pár zajímavostí.
Nioh 2.jpg
Úterý - 12.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Hardcore RPG hra Nioh od Team Ninja studia dostane pokračování, tvůrci oznámili druhý díl na konferenci Sony, v článku už najdete trailer. Informace ani datum vydání zatím neznáme, možná na Gamescomu.
Resident Evil 2.jpg
Úterý - 12.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Resident Evil 2 byl mezi fanoušky už dávno zvolen jako nejlepší díl série. A možná právě proto Capcom připravuje oficiální remake. Poběží na stejném enginu to sedmička a vyjde už v Lednu, v článku trailer.
CONTROL.jpg
Úterý - 12.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci Alana Wakea a Quantum Break při konferenci Sony oznámili novou akční hru, která opravdu hodně připomíná zmiňovaný Quantum Break. Míří na PC, PS4 i XONE. V článku debutové záběry.
Vigor.jpg
Pondělí - 11.6. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Ještě před oznámením jsme vám psali menší článek věnovaný právě téhle Xboxové exkluzivitě, kterou připravuje české studio Bohemia Interactive. Vigor je survival v postapokalyptickém světě. Více v článku.
BLACK BIG.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one