Loading

NVIDIA oznámila vylepšenou službu GeForce Now - aneb nové hry na starých PC

GeFroce Now.png
Veletrh CES 2017 je definitivně u konce, tam nechyběl gigant NVIDIA, který ne jen, že ukázal záběry z Mass Effect: Andromeda, představil také výrazně vylepšenou službu GeForce Now. Díky rapidně upgradované verzi si budeme moct už brzy zahrát nejnovější hry na ULTRA i na starých PC.
NVIDIA čerstvě oznámila vylepšenou službu GeForce Now, díky které si i na starém počítači, notebooku či dokonce Macu budeme moct zahrát nejnovější grafické pecky, jako Battlefield 1, Watch Dogs 2 nebo The Witcher 3 a další chystané tituly. To vše díky cloudovému propojení našeho PC s virtuálním PC a grafické karty GTX 1080, kterou nám NVIDIA "propůjčí" včetně celého počítače. Jediné co taková služba vyžaduje je kvalitní internetové připojení, podle oficiálních stránek, alespoň 25 Mbps. 

Mezi další výhody patří například plná podpora klientů Steam, Origin, Uplay, GOG i Battle.net, jakou koliv svou hru přes tyto klienty si můžete v GeForce Now užít. Velká aktualizace již dnes běžící služby dorazí v průběhu Března letošního roku. Cena se odhaduje na cca 1 hodina / 30 Kč. 08.01.17 07:13
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one