Loading

Nejprodávanější hry roku 2016 na Steamu

Steam.png
Rok 2016 je už opravdu za námi a tak se v prvním dni 2017 mrkneme na přehled a statistiky loňska, tentokrát ohledně nejprodávanějších her. Největší digitální distributor Steam ukázal 100 nejprodávaněiších her a rozdělil je na Platinum, Gold a další, mrkněte se.
Jak už jsme několikrát zmiňovali, rok 2016 je definitivně pryč a tak je čas nahlédnout, jaký vlastně byl, jaké hry přinesl a jaké se prodávaly nejvíce. Steam vybral hned 100 nejprodávanějších titulů, které roztřídil do sekcí jako platinum, gold nebo silver. 

Asi nebudete překvapení, když Vám řekneme, že Grand Theft Auto V se dostalo do platium, tedy do TOP 12 nejprodávanějších her, tady je jasný důkaz, že Rockstar umí a lidé si kupují tisíce kopií denně a to je hra venku už dobré 3 roky. Mezi top 12 se podívalo také kontroverzní No Man's Sky, Fallout 4 nebo The Division. Na celkový žebříček se už podívejte sami.
platina.png
zlato.png
stribro.png01.01.17 18:47
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one