Loading

Max Payne 3: první vydané video

max payne 3 logo.png
Konečně jsme se dočkali, na internetu kolovali pouze screeny, ale teď tu máme video přímo od R*. Hned v úvodu Vás potěším, R* zachovali nejlepší věc v May Paynu a to Bullet Time (zpomalení času). Vše už teď můžete sledovat ve videu.
Trailer splnil veškerá očekávání a myslím že nezklamal žádného fanouška této dlouho leté série. Po grafické stránce vypada video velmi slibně. Celý díl začíná tím, že Max trpěl nočnímy můrami a chtěl očistit své jméno. Proto se konečně odhodlává a hledat práci. Ostříhá si hlavu a bude pracovat jako člen ochranky.

Maxe čekají velké přestřelky při pátrání po ženě slavného multimilionáře. V těchto akcích bude potřeba využití bullet time, to je zpomalení času, uvidíte ve videu.

Max Payne by měla být hra na detístky hodin, tudíž by jste ji neměli dohrát do 3 dnů. Propracovaný engine a děj celého příběhu by Vás podle R* měl dostat!
SPITE TV - Trailer

Zdroj: iDNES
18.09.11 09:42
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one