Loading

Konami oficiálně oznamuje PES 18

PES 18.png
I letos FIFA dostane konkurenci v podobě Pro Evolution Soccer s ročníkem 2018. Konami jej právě oznámilo, ukázalo pár obrázků ze hry a tvůrci prozradili pár novinek, kterých se letos, pravděpodobně v září dočkáme. Podívejte se třeba i na nový teaser trailer.
Podobně jako každý rok, Konami předběhl EA Sports a oznámil svoji fotbalovou hru o pár týdnů dříve. Oznámení #PES 18 je tady a my pro Vás máme prvních pár screenů nebo oznamovací trailer.

O letošním díle toho zatím moc nevíme, novinky Konami stále tají, něco málo ale prozradili. Hra dostane zcela nové nasvícení, které z hry udělá o něco více realistické prostředí než doposud. Prozradili také, že letos se konečně postarají také o PC verzi, která se bude rovnat té z PS4 Pro, což bude rapidní přínos, protože poslední dva ročníky byly co se týče PC verze otřesné.

Na další detaily si musíme ještě počkat, níže oficiální screeny a trailer. PES 18 by měl vyjít 14.9. 2017 pro PC a konzole.
3.jpg
2.jpg
1.jpg17.05.17 20:59
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one