Loading

Kingdom Come: Deliverance obohaceno o kriminalitu

kcd.jpg
Po dlouhých měsících tu konečně máme také nějaké nové zprávy z českého rpg Kingdom Come: Deliverance. Majitelé alpha verze v early access již mají k dispozici nový obsah, jmenuje se kriminalita a v dnešním článku Vám vysvětlíme, o co vlastně jde.
Nový obsah se jmenuje kriminalita. Jde o to, že teď už si nemůžete krást a dělat problémy jak se Vám zachce. Pokud totiž někoho okradete, máte na svědomí zločit, za který Vás budou chtít právem odsoudit. Z toho se ale můžete vyvlíknout hned několika způsoby. 

Můžete například uplácet nebo přemluvit či domluvit se s postiženým. Můžete se také nechat v klídku zatknout a jít do vězení. Na druhou stranu zase můžete vzdorovat zadržení - tím začíná boj. Jak dopadne je už jen na Vašem umění.

Nová aktualizace je již k dispozici, jde o poslední aktualizaci v alpha verzi, další očekávaná aktualizace přijde snad již brzy, to už hra přejde do BETY.
1.jpg
2.jpg24.11.15 12:35
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one