Loading

Jak se dostat z Los Santos v GTA V do Liberty City? Brzy už jednoduše

LC.png
Už Vás pomalu singleplayer v Grand Theft Auto: V nebaví a není už absolutně co dělat? Potom pravděpodobně budeme moct poděkovat móderů, kteří oznámili masivní rozšíření o další město, má jím být Liberty City ze čtvrtého dílu a datum vydání? Prý už brzy. Koukněte na trailer.
Pravděpodobně my, hráči i samotný Rockstar uzná, když řeknete, že Vás singleplayer #Grand Theft Auto: V po téměř třech letech přestal bavit. je už stovky, možná tisíce módů pro GTA V, nikde však neseženete takový, jako nyní vyvíjí móděři z OpenIV Team, kteří se rozhodli, že vytvoří svět Liberty City ze čtvrtého dílu a zasadí jej do GTA V, ovšem pozor, mód Vám nenahradí mapu, jako tomu bývá u jiných her, tady by jste si měli sednout do lodě, popřípadě do letadla a dostat se přes moře do Liberty City. Jak to chtějí udělat, když to neudělal samotný Rockstar nevíme, každopádně to vypadá zajímavě.

Podle oficiálních informací se módu dočkáme už brzy. Čekání nám může zkrátit třeba první teaser trailer.03.01.17 21:35
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one