Loading

Jak cracknout Battlefield 3 BETU

bf3logo.png
V dnešním článku jsme Vám vypsali podrobný návod přesně tak, jak ho na internetu uvedl SKIDROW. Dávejte dobrý pozor a nepředbíhejte kroky, mohli by jste tak přijít o celou BETU a stahovali by jste znovu. Jsme Vám online k dispozici pro otázky.
Jak cracknout Battlefield 3 - BETA

1) Jako první si stáhněte Torrent s hrou na tomto odkaze

2) Mezi tím, co budete stahovat Torrent, si můžete stáhnout i další program, který Battlefield 3 rozhodně potřebuje, tím je ORIGIN, ten stáhnete zde.

3) Hru nainstalujete běžným způsobem. NEXT NEXT NEXT do složky, na C: disk.

4) Každý downloader může mít crack v jinou chvíli a tak ještě není jisté, zda budete muset dělat Update, pokud to hra žádá, udělejte ho, nemusíte se ničeho bát.


V originu by se Vám měla ukázat Battlefield 3 - OPEN BETA. SKIDROW dále upozornuje, že někdo může mít problémy se spuštěním nebo instalací, pokud se tak stane, hru s nainstalovanou hrou přetáhněte někam, jinam než do šložky Program Files.

Pokud problémy vzniknou už u instalce, tak hru nasměrujte k uložení na disk jinak než program files.
27.09.11 19:08
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one