Loading

Humvee žaluje Activision kvůli nelicenovaným vozům

Neděle - 12.11. 2017            Autor: Jakub Hergesell

Pokud jste hráli alespoň jeden z dílů Call of Duty: Modern Warfare, Modern Warfare 2 či 3, určitě jste si všimli vozů od HUMVEE. Jak se nyní ukázalo, nebyly licenované.
Vozy od HUMVEE jste v sérii Call of Duty určitě nepřehlédli. Najít jsme je mohli v celé sérii Modern Warfare a to už od prvního dílu až do COD: Ghosts. Průser však je ten, že Activision si nikdy nelicencoval tyto vozy a mimo jiné je použil i při marketignových aktivitách, několikrát totiž tým Activisionu přivezl opravdové vozy na známá místa s polepy Call of Duty.

To se nelíbí společnosti AM General LLC, která dohlíží na podobné aktivity těchto vozů. Po více než 10 letech usoudila, že dojde k právnímu stíhání, vysoudit chtějí milióny korun za nedovolené používání vozů v Call of Duty.

Celý vtip ale takový, že oni by spíše měli zaplatit Activisionu za pořádnou reklamu na tyto vozy. O celém případu Vás ještě budeme informovat, Activision se zatím nevyjádřilo.
HMMWV_Dome_MW3.png12.11.17 20:44
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one