Loading

Hráči jsou z nové hry Artifact od Valve zklamaní

Artifact.jpg
Pravděpodobně jste postřehli buď u nás nebo jinde novinky o tom, že Valve oznámilo novou hru, ano je to tak. A když už jsme viděli název Artifact a zajímavé logo hry, absolutně jsme nečekali zklamání, které následovalo. Jde totiž o karetní hru s hrdiny Dota 2. 
Valve je společnost, která nemá moc her, když už ale nějakou má, je to paráda jak ze strany hratelnosti, tak enginu či příběhu, těmto hrám nic nechybí a proto čekáme dlouhé roky na novou hru jak na smylování. A když už to konečně přijde, tak tohle... karetní hra ze světě Dota 2. 

#Artifact nezklamal pouze nás, ale veškerou Valve komunitu, zkrátka, to jsme opravdu ty dlouhé roky čekali na oznámení další karetní hry? Podobný názor mají hráči po celém světě, nenajdete snad jedinou pozitivní reakci ač hra třeba špatná nebude, Valve se svým rozpočtem mohlo opravdu nabídnout něco originálního, jako to mělo ve zvyku.11.08.17 15:17
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one