Loading

Half Life 3 jako strategie či adventura? I to bylo v plánu Valve

Half Life 3.png
Možná si teď všichni oddychnete, podařilo se zjistit, díky nejnovějšímu podcastu Game Informeru, že Valve v plánu Half Life 3 samozřejmě mělo, jako koncepty však zkoušelo například strategii (RTS) či klikací adventuru s živými herci. Bože děkujeme, že jsi tohle nedopustil.
Nebojte, #Half Life 3 se opravdu neblíží, za to se objevila zajímavá informace v podcastu Game Informeru, ve kterém jsme se dozvěděli, že Valve samozřejmě třetí díl plánovalo a možná plánuje, všechno ale resetovali a skončili jako vždy - na mrtvém bodě. 

Valve mělo hned několik konceptů, jedním z nich bylo. Co kdyby pokračování legendární série pokračovalo strategií (RTS)? Bože, to snad ne. Naštěstí se nepodařila prosadit ani možnost klikací adventury s živými herci. Někdo ve Valve se asi zbláznil - tohle by jim hlavně fanoušci nikdy neodpustili. Na otázku, zda-li se pracuje na třetím díle odpověděl "Nic nebudu říkat". 08.01.17 13:38
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one