Loading

Game Mode na Windows 10 pouze pro hry z Windows Store

windows 10.png
Obavy se naplnily. Pamatujete na článek z minulého týdne, kdy jsme Vás informovali o blížícím se Game Modu pro Windows 10? Ten má za úkol hry rozjet mnohem lépe, než doposud, jenže, jak se zdá, vliv to bude mít pouze na hry z Windows Store, nikoliv Steamu či Originu.
Minulý týden ve čtvrtek jsme Vám přinesli skvělou zprávu ohledně poslední aktualizace Windows 10, která již přinesla Insiderům podivné soubory gamemode.dll, bylo téměř jisté, že Microsoft chystá Game Mode, tedy herní mód, který by po aktivaci způsobil větší výkon PC pro hraní. Tzn; procesor i grafická karta by daly maximum pro danou hru, rapidně by se tak měl zvýšit výkon (lepší optimalizace, vyšší FPS atd.)

Jenže jak to nyní vypadá, Game Mode bude k dispozici pouze pro hry stažené/koupené v oficiálním Windows Store. Zprávu přinesl důvěryhodný WindowsCentral. Zdá se, že herní mód bude lidem hrajícím na Steamu, Originu, Uplay či fyzické kopii úplně na prd. Děkujeme, Microsofte.

Aktualizace, která finálně přinese Game Mode dorazí někdy na jaře 2017, tak uvidíme, co stím nakonec vymyslí.Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8675"
05.01.17 09:28
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one