Loading

Byla spuštěna BETA Counter Strike Global Offensive

cs go.png
1.11. 2011  Nový Counter Strike je celkem dost očekávaný, zprávy od Valve informovali, že BETA nové FPS akční střílečky bude spuštěna v říjnu. No máme listopad a BETA se odkládaá, tedy né pro všechny. Část lidí si ji bude moc vyzkoušet.

Bez názvu.png
BETA měla vyjít v průběhu října, to jsme se nedočkali a tak přichází po testování ALPHA verze BETA. Tu si bohužel nebudeme moct zahrát všichni, i když by jsme třeba chtěli. Valve ji nabídlo pouze 10.000 hráčům pro otestování. Hráči a testeři zatím najdou první chyby, které bude hra obsahovat. 

Příští rok, tedy v Lednu si BETU budeme moct zahrát všichni. Jen doufejme, že to nedopadne jako Counter Strike: Promod, který je velmi dobrý, ale BETA je spuštěna už od roku 2009 a každý měsíc vyjde nová verze.

Před dvěma týdny se odehrál zápas mezi Evropou a Amerikou ve hře Global Offensive. Hodinu a půl dlouhý záznam můžete sledovat nyní. Alepson uvidíte, jak hra vypadá při zápase. Mě osobně připomíná Source a takový předělaný COD, no máte stejný názor?
SPITE TV - Gameplay

03.11.11 07:02
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one