Loading

Battlestate oznamují FPS simulator Escape from Tarkov

Escape from Tarkov.png
Po dlouhé době přichází nějaký, zatím dobře vypadající FPS simulátor. Že je už dost stříleček, jako je Call of Duty nebo Battlefield? Tak to máte pravdu, toho chce také využít Ruské studio, které pracuje na realistické střílečce Escape from Tarkov. Info a gameplay v článku.
Že studio Battlestate Games neznáte? Není divu, my také ne, nějak světlou minulost asi nemají, každopádně jejich připravovaný titul Escape from Tarkov vypadá skvěle, přesto, že jde údajně o pre-alpha verzi.

Vše se odehrává ve fiktivním Ruském městečku Tarkov, kde se střetne Americká armáda s tou Ruskou. Jelikož je situace vyhrocená, obyvatelé města utíkají a snaží se ubránit svou zem. K tomu jim pomůže spousta zbraní, které by měly dostat reálnou fyziku dostřelu, odskok při střelbě a další. Fyzika zbraní však není to jediné, co by hra měla nabídnout, podle všeho půjde o realistické zranění postav ve hře, která bude kompletně online v multiplayeru.

Více bohužel nevíme, každopádně se můžete mrknout alespoň na první gameplay trailer, tvůrci lákají na BETA verzi.
Escape from Tarkov vychází koncem roku 201627.11.15 11:12
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one